Kam si zajet o víkendu?

Víkend je oblíbenou částí týdne mnoha z nás. Většinou je to pro nás chvilka odpočinku, ale na druhou stranu tuto chvilku toužíme být se svým partnerem nebo s partnerkou. Proto se nakonec místo odpočinku rozhodneme někam vyrazit – většinou na nějaký hezký výlet, díky čemuž získáme další řadu fantastických společných vzpomínek. Pokud však nevíte, kam podniknout, přinášíme pár tipů.

• Primark a následná návštěva zdejších památek

Pokud chcete potěšit ženu, pak ji rozhodně vezměte na nákupy. Jenže žádné ženy nemilují drahé nakupování, a tak se s ní vydejte do Primarku, který je však v České republice nejblíže bohužel až v Drážďanech. To však nevadí, protože si toto nakupování můžete spojit i s nějakým výletem po zdejších památkách.

Samozřejmě se nemusíte zaměřit jenom na Drážďany jako takové, ale určitě si při cestě do Primarku můžete udělat výlet do Vídně. A tam už rozhodně je, co vidět! Do Vídně se totiž nejezdí jenom za vánočním nakupováním, ale zamiřte sem i tehdy, když pojedete na takové ty levné „primarkové“ nákupy.

• O víkendu za delfíny!

Pokud milujete zvířátka, pak nejezděte jenom do klasických zoologických zahrad, ale raději se zaměřte na jiná zvířata, která jen tak venku či v zoologických zahradách neuvidíte. Zkuste se vydat do Norimberku, a to konkrétně do Delfinária.

V současné době najdete na internetu řadu nabídek, které nabízejí víkendový výlet právě do Norimberku za delfíny. A pokud jste je nikdy neviděli klasicky u moře, pak se za nimi rozhodně vydejte alespoň sem!

• Vydejte se k nejmohutnějším vodopádům Evropy!

Pokud vás však nadchnou hlavně výlety do přírody, vydejte se například k nejmohutnějším vodopádům v Evropě. Pakliže se vám tam nechce cestovat ve svém vozidle, najděte si na internetu nějaký zájezd, který právě toto pořádá. Tyto víkendové výlety se většinou vytáhnou ke dvěma tisícům za osobu, což však za cestu, výlet, jídlo a ubytování není zas tak mnoho.