Jste to, co nosíte – co o vás prozradí váš oblíbený módní doplněk?

Každý z nás má svůj styl, ve kterém se cítí dobře a který o nás může leccos vypovědět. Co o nás ale říkají oblíbené módní doplňky? Ať už z domu nikdy nevycházíte bez hodinek, ve vaší šperkovnici se skví několik desítek párů náušnic nebo sbíráte elegantní černé kabelky, dáváte tím okolí najevo, kdo vlastně jste.

Kabelky

Ženy, které jsou schopné ze skříně vytáhnout dámské kabelky pro jakoukoliv příležitost, jsou sebejisté a rozhodné. Někdy mohou působit dokonce až umíněně. Vědí, co od života chtějí a proč a ve svých prioritách mají jasno.

Náramky

Připadají vám vaše zápěstí bez náramků tak nějak neúplné? S největší pravděpodobností jste kreativní osoba, obzvláště, pokud nosíte hned několik náramků najednou. Rádi se zapředete do dlouhých rozhovorů, přičemž v gestikulaci se vám málokdo vyrovná.

Náušnice

Máte doma rozsáhlou sbírku náušnic? Jste odvážní, sebejistí a ochotní riskovat. Tyto doplňky automaticky poutají pozornost k vašim obličejovým rysům, stejně jako vy velice dobře víte, jak k sobě přitáhnout pohledy ostatních, aniž by vás to stálo velké úsilí.

Hodinky

Hodinky si většinou oblíbí lidé, kterým záleží na jejich úspěchu a ocenění jejich snahy. Také si váží každého okamžiku. Pokud nosíte převážně klasické hodinky, ostatní vás berou jako seriózní osobu. Chytré hodinky si většinou spojí s technologickým nadšencem.

Šátky

Máte ve skříni šátky všech materiálů a barev? To je typické pro skromné osoby, které rády drží krok s módními trendy. Na druhou stranu umíte být velmi spontánní a nepředvídatelní, ostatní se s vámi rozhodně nenudí.

Brýle

Ačkoliv brýle jsou především pomůckou, pro někoho slouží také jako módní doplněk, kterým dávají najevo svou osobnost. Je jedno, zda se jedná o dioptrické nebo sluneční. Zatímco obroučky zvané pilotky značí ležérního a pohodového člověka, brýle s tlustými obroučkami snílka a intelektuála. Moderní obroučky nosí především milovníci všeho nového, kteří jsou rádi středem pozornosti.