Znáte kosmetický hit jménem FROTOX?

Ženy celý svůj život dbají na to, aby vypadaly krásně a k světu. Kdy dovrší pětadvacátého věku, snaží se o to, aby vypadaly starší, než ve skutečnosti jsou. Ovšem po překlenutí pětadvacátého věku dochází k jakémusi zlomu. Na tváři se začnou objevovat první vrásky, které se nejčastěji vyskytují v okolí očí, úst a také na čele. Z počátku se dají zamaskovat kvalitním make-upem, ale kvalitní make-up nefunguje do konce života – bohužel. V určitém věku ženy pochopí, že mladší budou vypadat jenom tak, když si zajdou na botox. Co to ale zkusit s novinkou na trhu, která se jmenuje frotox?

O botoxu slyšela každá žena a také každý muž. Jedná se zkrátka o omlazovací proceduru, která samozřejmě není stálá, ale na nějaký čas zažene vrásky a ženy se mohou opět cítit, jako kdyby jim bylo pětadvacet. O botoxu však koluje mnoho negativních recenzí, na které dá celá řada žen. Pokud k těmto ženám patříte, možná oceníte tip na podobnou proceduru, která má negativních recenzí mnohem méně. O jakou proceduru se jedná?

Znáte kosmetický hit zvaný frotox?

Tou novinkou, tím novým kosmetickým hitem je takzvaný frotox. Jedná se o jakousi novou alternativu botoxu, která spočívá v působení chladu. I když se zdá proces nové alternativy botoxu jakkoli zvláštní a nesmyslný, podle mnohých žen, jež to již měly šanci vyzkoušet, se jedná o hotový zázrak.

Co nám frotox slibuje?

Otázkou je, co vlastně frotox způsobuje, co můžeme očekávat, na jaké výsledky se můžeme těšit. To hlavní, co frotox způsobuje, je úbytek vrásek a fantasticky vyhlazená pleť, která je po celkové proceduře. Frotox je jakási chladicí terapie, která má zahnat vrásky a která má vypnout pleť alespoň na určitý čas.

Ještě nedávno byla nová alternativa botoxu oblíbená a známá jen ve Spojených státech amerických, ale právě díky zmíněno popularitě se dostala i k nám do České republiky. Mnohé ženy se touto procedurou nechalo zlákat. Vždyť to stojí za vyzkoušení!