Zařiďte si ložnici v boho stylu. Budete se cítit jako v nebi 

Přejete si ložnici, která bude stylová, ale zároveň se vám v ní bude krásně spát i odpočívat? Boho styl se zabydluje v panelákových bytech i venkovských usedlostech. Jak na to?  

Za co ušetřit a na čem nešetřit?  

Boho styl je skvělý v jeho ekonomickém pojetí celku. Samozřejmě si můžete nechat vyrobit postel na míru z kvalitního masivu, stejně tak dobře vám ale bude sloužit i vlastnoručně vyrobená postel z obyčejných přepravních palet. Na čem byste ale rozhodně šetřit neměli jsou kvalitní matrace. Pěnové nebo latexové matrace se dnes dají sehnat za skvělé ceny, zároveň máte jistotu, že spíte na kvalitním materiálu s vysokým komfortem užívání.  

Barevné ladění je důležité 

Barvy mají vliv na naši psychiku. Pokud máme doma příliš barevných podnětů, naše podvědomí si nedokáže odpočinout a nabrat dostatek síly. Naopak interiéry tón v tónu, kde nic nepůsobí rušivě, se skvěle osvědčují. Barvy, které pro svou ložnici v boho stylu můžete zvolit, jsou v základě tři. Jedná se o hnědou, tedy o barvu dřeva, nábytku i podlahy. Dále je pak vhodná barva béžová, která představuje některé prvky nábytku, nebo také doplňky a textilie. A poslední barvou je ivory, tedy slonovinová kost. Skvěle se udržuje a je vhodná nejen pro výmalbu, ale také pro bytový textil.  

Na vlně pohody 

Do boho ložnice si nebojte přidat světelný řetěz s jednobarevnými světýlky, krajkovou záclonu nebo rozevlátý bílý závěs z průhledné látky. Skvěle se zde budou vyjímat maxi lapače snů, pletené košíky a kabelky na uskladnění deky, nebo originální upcyklované křeslo pro příjemné čtecí chvilky.  

Boho styl nehýří barvami. V tomto prostoru vám bude příjemně a pocítíte vlnu nejen příjemné relaxace, ale také nápaditosti a obyčejné lidské radosti. Boho je prostě boží. Užijte si styl, který toho moc nepotřebuje. Skříň, postel, noční stolky z přepravek na banány, a ručně tkaný kobereček. Vítejte doma.