Víte, v čem okouzlíte letos na plesech?

Když se řekne slovo „zima“, mnoho lidí si vybaví zimní sporty, jako je lyžování, snowboard nebo třeba běžky. Jiní se dostanou do stresu, když si vzpomenou, že se blíží vánoční svátky. Jiní jsou nadšeni z příchodu Nového roku, jiní zase plánují, kam se vydají se svou drahou polovičkou na Valentýna. Málokdo si však vzpomene na to, že během zimního období se k nám dostavují i plesy!

Plesová sezona zanedlouho vypukne, v mnoha městech České republiky je dokonce už v plném proudu. Na takových plesech byste se vždy měli ukázat, protože je to většinou událost, kde se setkáte s lidmi, které jste dlouho neviděli a kteří vás budou samozřejmě komentovat. Je třeba se tedy zamyslet nad tím, co si vezmete. Opravdu to letos nepodceňte. Díky dobrému outfitu se můžete lidem vrýt do paměti na pěkně dlouhou dobu, tím si můžete být jisti.

Pokud stále nevíte, co si obléknout, a už vám možná i teče do bot, přinášíme vám pár tipů na outfity, s nimiž budete neodolatelní.

• kostým

Ženy většinou sáhnou po šatech, které jsou délkově jenom pod zadek. Takové šaty bohužel nejsou nic, s čím byste se mohli ukazovat. Na plesy je třeba vzít si šaty délkově minimálně do poloviny stehen nebo byste měli sáhnout po kostýmu. Je to sice trochu mužská záležitost, ale právě mužské looky jsou u žen aktuálně populární.

Kostým se skládá ze saka a úzkých, cigaretových kalhot, které doplníte o lodičky (kalhoty mají tendenci zkracovat nohy). K tomu potom přidáte nějaké krajkované body – stejně ho z velké části zakryjete sakem. A do rukou pak dáte jenom drobné psaníčko.

• dlouhé šaty

Pokud však přece jenom jste ten typ, který má raději, když ženskost jde vidět i díky šatům, sáhněte po těch dlouhých. Nic není lepší, než když si vezmete dlouhé šaty, které doplníte samozřejmě o lodičky, protože dlouhé šaty mají tendenci zkracovat celou postavu – a o to žádná žena určitě nemá sebemenší zájem.