Top 5 kosmetických produktů, které vám doma nesmí chybět

Každá žena je výjimečná. Některé ženy požívají make-up trochu a některé hodně. Ale každá z nich by měla mít doma alespoň těchto pět produktů, které ušetří spoustu času a zvýrazní krásné rysy ženského obličeje. Když se s nimi naučíte pracovat, nebudete muset ani vstávat o hodinu dříve, abyste se dokonale nalíčila. Chce to opravdu jen trochu cviku, perfektní líčení s níže uvedenými produkty je opravdu jednoduchost sama. 

Korektor 

Můžete ho nosit jak s make-upem, tak i bez něj. Je skvělým pomocníkem, pokud chcete zakrýt vyrážku, akné (použijte s make-upem) nebo jen prosvětlit tmavá místa pod očima. Pokud jste zkušenější, můžete ho použít, když si vytváříte líčení očí (cut crease: na víčko a na něj nanést nějaký třpytivý nebo světlý oční stín – návody na tento styl líčení jistě najdete na internetu). 

Gel na obočí 

Ať máte obočí výrazné nebo lehce přehlédnutelné, tento produkt by pro vás měl být nezbytností. Můžete si vybrat mezi průhlednými a barevnými gely. Výhoda těch průhledných je, že díky nim obočí vypadá velice přirozeně, jako byste si na něj nic nedaly a jen drží učesané. Výhoda barevných gelů na obočí je, že mimo tvaru a fixace na celý den Vám dodají i barvu a už si ho nemusíte domalovat tužkou. 

Kleštičky na řasy 

Jeden z hodně oblíbených „no make-up make-up“ produktů, i bez řasenky díky nim budou řasy vypadat krásné, dlouhé, rozdělené a natočené. Říká se o nich, že lámou řasy, ale ze zkušenosti spousta žen to není nic, co by nespravilo trošku ricinového oleje nanášeného každý den před spaním. 

Rtěnka 

Produkt, který má doma opravdu každá žena. Existuje jich mnoho druhů, matné, lesklé, s třpytkami, průhledné, lesky, v tyčince aj. Každá žena preferuje jinou barvu, každému typu žen sluší odlišný odstín. 

Highlighter 

Tento produkt možná mnohé z Vás překvapí, ale opravdu vám může přidat „několik hodin spánku“. Existuje mnoho typů, od velmi třpytivých až po jemné s třpytivým nádechem. Na denní nošení se nejvíce hodí jemně růžový se zlatavým třpytem. Vyzkoušíte?