Nosíme sako tisíckrát jinak

Pokud vám chybí v šatníku sako, není váš šatník úplný. Sako je jedním z kousků, které jsou nutností a samozřejmostí. Tvoří základ každého dámského, ale také pánského šatníku, a lze ho nosit tisíckrát jinak. Pokud patříte k lidem milujícím eleganci, sako je váš oblíbený kousek. Ovšem i v případě, že milujete ležérnost a pohodlnost, je sako kousek, na který nikdy nezanevřete. V současné době se sice nejedná o zrovna nejlevnější kousek na trhu, je to však něco, co lze nosit dlouhá léta, přesto nevyjde z módy.

Pokud bychom měli vyjmenovat nadčasové a ikonické kousky, kterými se pyšní nejen hvězdy, celebrity, ale které jsou taktéž běžnou součástí našich šatníků, zmínili bychom saka, jelikož to jsou opravdu modely, jež nás spasí za každé situace a v každém okamžiku. Pokud sako v šatníku máte, máme pro vás několik tipů, jak právě sako nosit.

Sako a rolák, to je kombinace ze sedmdesátých let

Mladistvá móda současných čtyřicátníků nás mohla lecčemu naučit. Například nás naučila tomu, že sako a rolák je nestárnoucí kombinace, kterou si zamilujete. Pokud sako a rolák doplníte o typické Havlovy kalhoty, tedy kalhoty, které jsou krátké zhruba ke kotníkům, mají puky a jsou užší, máte ideální look na obchodní jednání, na schůzku s přáteli či na první rande.

Rolák a džíny jako záchrana v době, kdy nevíme, co na sebe

V případě, že nevíte, co si dát na sebe, zvolte džíny, klasické tričko jedné jediné barvy, k tomu zvolíte tenisky a sako. To je záchrana, na kterou drtivá většina z nás nedá dopustit. Zamilujte si ale i sako, tričko a džíny doplněné lodičkami, což je elegantnější forma outfitu, s níž okouzlíte třeba na obchodní schůzce.

Sako si zamilujte i s klasickou košilí

Nesmíme zapomenout ani na nestárnoucí kombinaci saka, košile a elegantních kalhot, k tomu doplníme lodičky a třeba kabelku zvanou listonoška. Jedná se o typický dress code všech těch, kteří pracují v kancelářích.