Svatební ohňostroj jako nezapomenutelná chvíle Velkého dne

Mýlí se ten, kdo si myslí, že zábavní pyrotechnika patří jenom na konec roku, kdy se vítá rok následující, nový. Dnes nemluvíme o ryze novoroční záležitosti, ale o něčem, co může zpestřit prakticky jakoukoli oslavu nebo podobnou událost. V posledních letech se zábavní pyrotechnika stává součástí hlavně svatebních mejdanů, kterým dokáže nasadit pomyslnou korunku. Bývá jistým vyvrcholením celého svatebního dne.

Svatby – to jsou události končící brzy nad ránem. Pravděpodobně žádná svatba s veselkou nekončí během brzkého odpoledne, ale oslavuje se až dlouho do noci. Proč tedy nevyužít toho, že jsme venku ještě po setmění?

Ohňostroje mohou svatbu dokonale ukončit

Jednou z možností, jak lze svatbu pomyslně ukončit nebo jak jí dodat takovou krásnou třešničku na konec, je svatební ohňostroj. Ten si lze koupit buď kompaktní, nebo si lze najmout profesionálního odpalovače ohňostrojů, což ale bude vyšší položka na seznamu nákladů.

Kompaktní ohňostroje mohou trvat chvíli, ale také mohou prskat i několik dlouhých minut. V tomto případě je to jen na snoubencích, respektive novomanželech, pro co se rozhodnou.

Prskavky pro neotřelé svatební fotografie

Lidé mající svatbu si přejí jediné – dlouho na ni vzpomínat. Proto se snaží najít takového fotografa, který by jim vytvořil tak krásné fotky, jaké jim automaticky vnesou zážitky do paměti. Pokud stojíte o originální fotografie, vyplatí se do nich zakomponovat svatební prskavky. Ty totiž vnesou na svatbu nejen trochu zábavy, ale předně vnesou do svatebních fotografií pořádný kus romantiky.

Při focení s prskavkami však pamatujte na jedno – stále mluvíme o zábavní pyrotechnice, která může napáchat řadu škod. Proto si prskavky držte daleko od těla, ať si nepodpálíte šaty. Také volte dlouhé prskavky, které prskají daleko delší dobu, tudíž během “jejich služby” stihnete vyfotit snímků daleko více. A v neposlední řadě je správně zlikvidujte, a to tak, že je po dosloužení “utopíte” v kyblíku s vodou.