Spodní prádlo pro ženy pod drobnohledem muže

Muž, který chce udělat své partnerce radost spodním prádlem, chce zejména udělat radost i sobě.  Když jej bude večer ze své partnerky sundávat, musí se mu líbit. Představa je mnohdy jiná. Přesto alespoň občas podlehněte mužskému pohledu. Při nakupování potřebujete číslo prádla, které je ale bohužel jen orientační. Velikost se může lehce změnit. Vybrat správnou velikost kalhotek může být nepatrný problém. I přes to, že znáte přesně jejich číslo, musíte si ještě navíc vybrat jejich střih. Zde muži většinou chtějí to, co se líbí jim. Podle toho také vybírají. A přesně tak by měly ženy občas vybírat i prádlo pro sebe. Na tom není přece vůbec nic špatného. Důležité je myslet na to, že každý střih nemusí všem ženám slušet nebo jí zrovna padnout.

Spodní prádlo a průzkumy

Výrobci spodního prádla často provádí i výzkumy mezi muži a ženami. Vše se týká výhradně podprsenek, dámských kalhotek a slušivých smyslných doplňků. Víte, že má 84 % žen ve svém šatníku pěkný komplet spodního prádla pro speciální příležitosti? Na první rande, kde se chtějí cítit sebevědomě a sexy, nebo na oslavu a romantický večer ve dvou. Při běžném nošení chtějí ženy cítit pohodlí. Dávají přednost černému prádlu a chtějí kalhotky, které zakryjí zadeček. Podprsenka má mít plné košíčky, do kterých se ňadra pěkně pohodlně vejdou naprosto celá. Preferují hladké podprsenky, které se nemusí bát vzít ani pod tenkou blůzku či tričko. Za rok si samy koupí průměrně 5 podprsenek i s kalhotkami v pěkném kompletu nebo tanga. Důležitější je pro ně cítit se pohodlně, než to, co se líbí jejich partnerovi.

Pánové touží být provokováni

Ideální sestava dámského kompletu z pohledu muže je zcela jasná. Například 76 % mužů by bylo šťastnější, kdyby jejich protějšky nechaly kupování spodního prádlo na nich. Pánské představy se od těch dámských zcela diametrálně liší. Mužům se líbí vykrojené podprsenky, které na výsluní vystaví dekolt k vytouženému obdivu. Mají rádi ozdůbky, kraječky, mašle, blyštivé flitry, korzety a podvazky. Spodní prádlo má být podle mužů lechtivé, úsporné, erotické až sexy. Výrazné a zářivé barvy. Jasným favoritem je prostě červená. 78 % mužů miluje podvazky a punčochy. U žen naopak ohlas moc nenacházejí. Přes polovina žen má dojem, že jsou prostě nevkusné. Ať je to jakkoliv, kalhotky by s podprsenkou měly barevně ladit a na tom se shodnou muži i ženy.