Jak docílit perfektních rtů?

Mnoho žen touží po perfektním líčení. Některé proto dennodenně chodí k nějaké maskérce, jiné se učí pomocí nejrůznějších internetových videí, jak se správně líčit. Jenže otázku pojednávající o tom, jak správně nanášet make-up nebo jak správně udělat krásnou, tenkou, tekutou linku na perfektně vystínované oči už máme dávno zodpovězenou. Jenže jak docílit perfektních rtů?

Jak docílit perfektních rtů, to už většina internetových videí neukazuje. Je to škoda, protože právě tuto otázku by si nejradši řada z nás zodpověděla. Pokud tedy i vy patříte k té skupině žen, která si neustále neví rady se svými rty, přinášíme vám jednoduchý návod.

Nejdříve použijte balzám

Ze všeho nejdřív potřebujete mít na rtech dokonalý podklad, který bude v tomto případě tvořit nějaký balzám nebo například různé vodičky na rty a olejíčky, které se aktuálně prodávají takřka všude. Správný základ je důležitý stejně tak, jako je důležité nanášet pod make-up nějaký krém, díky kterému dosáhneme toho, že se nám nebude pleť vysušovat. Olejíček zabrání popraskání a vysuší našich rtů.

Důležitá je konturovací tužka

Pokud si kupujete nějakou rtěnku, většinou vám zaměstnankyně daného obchodu doporučí i konturovací tužku. Vy ji však většinou odmítnete, protože si v danou chvíli řeknete, k čemu ji vlastně budete potřebovat. Jenže radši byste si ji vzít měli. Potřebovat ji budete.

Konturovací tužka vám vymezí místa, kam rtěnka smí a nesmí sahat. Nestane se vám tak, že přetáhnete, když si konturovat tužkou krásně olemujete rty. Navíc pokud si nanesete o něco tmavší odstín, než je sama rtěnka, dosáhnete krásného stínování rtů.

Pak už to chce jen kvalitní rtěnku!

A pak už jen natřete rty oblíbenou rtěnkou, která samozřejmě ladí s vaší konturovací tužkou. Rtěnka je dnes populární hlavně ve své matné podobě. Nebojte se navíc zajímavějších barev, kterými jsou například různé odstíny fialové nebo například i odstínů hnědé.