Selfie s krokodýlem? Proč ne? Zajeďte si pro ni ke klokanům!

Dnes je velice populární všechno dokumentovat. Pokud jdeme na procházku, vyfotíme se a budeme fotku sdílet na sociální sítě. Žijeme zkrátka v době internetu a v době sociálních sítí, s nimiž se zkrátka musí držet krok. V dnešním světě je už snad povinností dávat světu vědět, kde se aktuálně nacházíme, co aktuálně prožíváme, bez čeho se daný den neobejdeme. Kupodivu nám to dělá dobře – takové to sdílení radostí, ale také i starostí s ostatními.

Velice populární se staly takzvané selfie fotky, které dnes už dělá takřka každý – ať už je to mladší nebo starší generace. Nicméně je nutné připomenout i to, že nejlepší selfie a hlavně ty nejoblíbenější a nejvíce „lajkované“ selfie jsou ty, které se tvoří selfie tyčí a jsou s něčím extrémně zajímavým. Například s takovým krokodýlem. Jestliže si aktuálně myslíte, že selfie s krokodýlem není možné, pak se pletete. Asi jste totiž ještě nebyli v Austrálii, kde takovou fotku je možné pořídit.

Jedná se o australský turistický hit!

Neotřelých turistických atrakcí je v Austrálii samozřejmě hodně. Nejčastěji se sem jezdí za klokany, ale v poslední době se sem jezdí hlavně za turistickou atrakcí, kterou najdete v australském Darwinu. Jedná se o zážitek plný adrenalinu a vzrušení, jelikož se zde můžete vyfotit s gigantickým krokodýlem mořským. Sice vás s ním odděluje průhledná klec, ale přece jenom není běžné vyfotit se s takovým obřím plazem. Hlavně tento výjev je poměrně děsivý, hlavně, když se mu znelíbíte.

Za tento zážitek se sice platí, ale je to na celý život

Na této turistické atrakci se začíná vážně hodně vydělávat. Lidé jsou ochotni zaplatit skoro tři tisíce korun, ale tvrdí, že by klidně zaplatili i víc, protože toto se jen tak někde nezažije, což je fakt. Vyfotit se s plazem, který vás klidně může sežrat, pokud by se z průhledné klece dostal, je vážně zážitek nevídaný a rozhodně na celý život.

Této atrakci se říká takzvaně „klec smrti“. Setkání s tímto plazem trvá úžasných 30 minut – nejdříve budete s krokodýlem nad hladinou, ale postupně s ním začnete klesat pod vodu. Během toho se samozřejmě krokodýl krmí, aby se pohyboval.