Jak na dokonale bílé zuby?

V současné době se dbá opravdu velice na vzhled. Žijeme v době, kdy vzhled je poměrně důležitý. Pokud chodíme s neumytými vlasy, nejen, že si o nás lidé nebudou myslet zrovna hezké věci, ale také můžeme zkazit přijímací pohovor. Nicméně je nutné podotknout, že to není jenom o vlasech, ale o celkové visáži, do které se řadí i oblékání nebo líčení u žen.

V poslední době se však dbá i na zuby. Zuby jsou to, co nás většinou první padne do oka. Když se s někým pozdravíme, ze všeho nejdříve nám do očí padne právě chrup, takže si hned všimneme, jestli má daný člověk zuby hezky rovné, jestli má rovnátka, jestli někdy nosil rovnátka, jestli má zlatý nebo jiný zub, jestli má viditelné kazy, křivé zuby či další nesrovnalosti. Ovšem nejvíce si všimneme zkažených či nažloutlých zubů. A to nás dokáže naprosto rozhodit a znechutit nám daného člověka.

Někdo by si řekl, že je to asi povrchní, ale je to vada nás všech – pokud nejsme tedy vlastníky špatných zubů. Jestliže patříme těm povahám, které si opravu všímají druhých do detailů, pak zuby rozhodně nepřehlédneme. Někdo má chrup opravdu zázračně bílý, a jestliže my takový nemáme, pak se mnohdy ostýcháme otázat se, jaký je recept na tak bílý chrup. Už se však ostatních ptát nemusíte, protože my vám přinášíme odpověď.

Zapomeňte na babské rady!

Na internetu koluje řada debat o tom, jak vlastně docílit tak krásných bílých zubů. V současné době existuje řada stránek, kde najdete hlavně tipy na nejrůznější babské rady, ale na ně opravdu zapomeňte. Babské rady nepomáhají. Vážně si z hlavy vyžeňte myšlenku krásných zubů, kterých byste dosáhli tím, že budete čistit zuby jahodami nebo citronem. Většinou si jenom poškodíme sklovinu. Musíte se bohužel v tomto případě rozhodnout pro modernější variantu.

Černá pasta je zárukou bílého úsměvu

Jestliže sledujete sociální sítě, pak vás jistě trkla do očí černá pasta. Ta černá barva dneska letí a je doslova zázračná. Černá maska proti černým tečkám, černá pasta proti žlutým zubům. Na internetu najdete černou pastu zhruba za pět set korun, ale tato investice se rozhodně vyplatí. Jestliže vás vážně už delší dobu trápí černé zuby, pak rozhodně vyzkoušejte tuto variantu. Černá pasta je z organického uhlí, které vám při pravidelném používání poměrně rychle vyčistí váš úsměv do naprosté běloty.