Plné obchody džínových bund – už ji máte?

V současné době se do obchodů začínají dostávat hlavně takové kousky, které spadají do podzimní módy. Ty letní kousky už najdete opravdu jenom stěží, ale přece jenom jsou tu takové univerzální kousky, které se hodí takřka do každého období – tedy většinou výjimku tvoří zima, protože to je takové to extrémnější počasí, co se týče teplot. Jaké kousky jsme tedy mohli najít nejen v létě, ale můžeme se s nimi ukazovat i během podzimu?

Takových kousků je hned několik. Nejen, že se mezi ně řadí nějaké kousky z oddělení doplňků, mezi něž se řadí hlavně kšiltovky a klobouky, ale jsou to taky mnohé boty – v létě se staly podstatně populární bílé tenisky a ty rozhodně na podzim nemusíte zahazovat. Myslete však na to, že se nehodí do deště – hlavně ne ty, které máte v bílém provedení.

Co se týče oblečení, tam se během léta velice oblíbil svetr, který nám sahá až po kolena. Je to klasický kardigan, který je dnes velice populární. Mimo něj se však stále můžete setkávat v obchodech i s klasickou džínovou bundou, která je jednoznačným hitem číslo jedna.

Minulost, která je opět v kurzu

Džínové bundy patří k těm kouskům, které známe z dob dávno minulých. Většina rodičů má tyto kousky ve své skříni a teď je začíná vytahovat, jelikož jsou opravdu stylové a vkusné. Navíc se opět vrátily do módy a jen tak z ní rozhodně nevyjdou.

Je nutné poznamenat, že džínové bundy dnes nenajdeme jenom v klasickém provedení do pasu, jak je známe, ale také se můžeme setkat i s většími velikostmi, které nám připomínají staré známé „baloňáky“.

K čemu je můžeme nosit?

Džínové bundy můžeme nosit takřka k čemukoliv a právě v tom spočívá jejich krása. Pánové je nosí takřka ke všemu, neohlíží se na to, jestli mají šortky nebo džíny. Dámy se však většinou ohlížejí na to, jestli mají šaty nebo sukni, protože žijí v domnění, že k těmto kouskům se džínová bunda zrovna nehodí, ale mýlí se. K těmto kouskům se právě tato bunda hodí naprosto fenomenálně!

Klasické džínové bundy ve variantě do pasu bychom neměli nosit k modrým džínům (tedy v ženském světě). K těmto džínům bychom měli volit spíše ty jiné podoby – džínové baloňáky.