Opět jsou v módě zvířecí vzory. Nechybí na botách ani na kabátech

Kdo by to byl řekl, že se jednoho dne dočkáme opět doby, kdy budou v módě zvířecí vzory. Posledně to vypadalo, že zvířecí vzory už do módy nevstoupí, ale nyní se už oficiálně ví, že zvířecí vzory jsou zase v módě, a to ve velkém. Zatímco v minulých letech se zvířecí boty dostaly na minimum kousků, nyní se uchytily na snad každém modelu, který v obchodě najdeme. Na jaké konkrétní modely se zvířecí vzory uchytily?

Než se však pustíte do bezhlavého nakupování oblečení se zvířecím motivem, myslete na to, že by se neměly společně kombinovat. Samozřejmě kabelka s botami může, ovšem nepřehánějte to. Zvířecí vzory by se měly kombinovat zejména s jednoduchými, jednobarevnými kousky, aby outfit nepůsobil příliš extravagantně a aby působil stále stylově.

Zvířecí vzory napadly boty

Ze všeho nejdřív se musíme pozastavit nad botami, protože právě ty zvířecí vzor napadl nejdříve. V současné době si můžete zvířecí boty zakoupit na každém rohu, nejdříve však pronikly do obchodů značky ZARA.

Nejstylovější boty zvířecího vzoru jsou ty, které mají nepravidelný, zajímavě stavěný podpatek a zároveň sahají minimálně ke kotníkům. Stylové jsou však i tenisky zvířecího motivu nebo mokasíny téhož vzoru.

Zvířecí vzory dostihly i kabáty

Kromě bot si můžeme ve zvířecím motivu koupit i kabáty. Letos jsou moderní zejména huňaté, velké oversized kabáty, které nás ochrání před chladem i zimních dnů. Nezapomeňte na to, že kabáty zvířecího motivu musíte opatrně kombinovat, například kabát a boty téhož stylu působí nevkusně a extravagantně, raději jednotlivé kousky zkombinujte s něčím zcela jiným, abyste působili stylově a in.

Kabelky se zvířecím motivem jsou v obchodech už delší dobu

Kabelky se zvířecím motivem jsou kousek, který nám měl prozradit, že zvířecí vzory se dostanou do módy ve velkém. Jedná se o vůbec první kousek, který zvířecí motiv nosil, kupodivu už na pultech obchodů sídlí nějaký ten pátek.