Jak vypadají netradiční, ale stylové bundy a kabáty, které se nyní nosí?

Mysleli jste si, že letošní podzimní móda bude naprosto stejná jako ta loňská? Tak jste se pořádně spletli. Letošnímu podzimu totiž vládnou spíše netradiční kousky, které na sebe obléknou jen ti nejodvážnější. Mnohé bundy nebo kabáty vypadají velmi všedně, jsou ovšem tak stylové, že je můžeme nosit i na společenské významné události. O jakých kouscích mluvíme? To prozradíme!

Každým rokem se móda mění a my s tím nemůžeme nic dělat, jen se jí podřídit. A tak tedy každým rokem navštěvujeme obchody s oblečením a kupujeme si nové kousky a doufáme, že se nám zalíbí natolik, že je budeme nosit celý podzim. Co je však moderní letos, s čím letos zapůsobíme na okolní svět?

Semišové kabátky, na scénu

Semišové kabátky s límečkem, které vypadají krapet jako dámská košile s páskem, jsou prvním z letošních podzimních trendů. Jedná se o netradiční kousek, který je možné nosit místo klasické bomber bund nebo místo džínové bundy. Poměrně snadno se kombinuje, vystačí si s džíny a s kotníkovými botkami, na záda můžete natáhnout batůžek nebo jsou povoleny také kabelky do ruky.

Manšestrové bundy jsou opět v módě

Kdo by to byl řekl, že se jednoho dne vrátí manšestrové bundy, které známe z dob dávno minulých. I když mohli jsme to tušit, když se v nedávné době vrátily i manšestrové kalhoty, lacláče a také lacláčové šaty. Nyní do nabídky obchodů přibyly také manšestrové bundy, které je nejlepší zakoupit v barvách podzimu, tedy v barvě bordó, hnědé nebo hořčicově žluté.

Trenčkoty jako košile

Dámské trenčkoty jsou dlouhodobě zařazeny mezi nejžhavější trendy letošního roku. Na podzim se vyplatí investovat do takových, které vypadají jako dlouhá košile. Takové trenčkoty jsou velice často bez pásku, budí tedy dojem takzvaného oversized modelu. Pozitivní je, že je možné ho kombinovat jak s kratšími modely v podobě šat nebo sukní, ale je možné je kombinovat s dlouhými kalhotami nebo džíny.