Nosíte brýle? Máme pro vás tipy pro perfektní líčení, které pod nimi vynikne

Mít brýle dnes není žádná křivda nebo něco, za co bychom se měli stydět. Je to naopak něco, čím bychom se klidně mohli chlubit. Přece jenom brýle jako takové jsou krásný doplněk, který dokonce nosí i ti, jež mají zrak zcela v pořádku. Pakliže však brýle nosit musíte, jinak byste bez nich neviděli zhola nic, prozradíme vám několik perfektních tipů, jak se nalíčit. Mnohé ženy se nelíčí z toho důvodu, že se domnívají, že líčení pod brýlemi nevynikne, to však tak není. I ženy s brýlemi se mohou nalíčit a cítit se tím pádem krásně. Jenom musí vědět, jak na to.  

Líčení se pod brýle je trochu náročnější a člověk se s tím musí zkrátka vyhrát. Nevynikne každá natočená řasa. Abyste však i s brýlemi vypadala opravdu skvěle, prozradíme vám, co váš obličej i s brýlemi pořádně rozzáří.  

Linky malujte dole 

Pokud máte brýle velké nebo pokud mají brýle tlusté, výrazné obroučky, pak doporučujeme malovat si oči tak, že si na ně namalujete linku. Tu však nemalujte nahoru na víčko, jak jste zvyklí, ale spíše se rozhodněte pro oční linku na dolním víčku. Nemusí být nijak výrazná, stačí linka tenká, jemná. Vyvarujte se kouřovému, příliš výraznému líčení.  

Stíny jsou přátelé 

Nebojte se své oči zvýraznit jemně očními stíny. Otázkou ale je, jestli se rozhodnout pro mat nebo pro lesk. Zatímco lesklé stíny jsou vhodné například ke tlustým sklům, přes které často lecco nevynikne, matné stíny jsou vhodné pro tenká sklíčka u brýlí.  

Upravené obočí je základ 

I když nosíte brýle, obočí jde vidět vždycky. A tak se tedy rozhodněte investovat svůj čas do upraveného obočí, které dělá obličej s brýlemi dokonalý. Nemusíte se s ním samozřejmě dlouho malovat, často pomůže průhledný gel, který dodá obočí tvar. Případně si zajděte ke kosmetičce, která se postará o perfektní tvar vašeho obočí.