Lyžování v Beskydech má své kouzlo. Odměnou za proježděné kilometry bude wellness

Přemýšlíte nad tím, že se vydáte lyžovat? Počasí venku a neustále se snižující teploty tomu jenom napovídají a utvrzují vás v rozhodnutí, že víkend strávíte na lyžích. Ostatně aktuální období je to jediné období v roce, během kterého se vyplatí vycestovat do zahraničí za lyžováním. Tedy nemusíte vyjet za hranice, abyste si užili opravdu fantastického lyžování. I u nás jsou místa, kde projezdíte na lyžích mnoho nezapomenutelných kilometrů. Jenom je třeba vědět, kam vyrazit. 

Nebudeme však dlouho chodit kolem horké kaše, nebudeme dlouho napínat. Pokud jste se rozhodli pro strávení víkendu nebo týdne na horách, pokud chcete strávit na lyžích následující dny, doporučujeme se vydat do Beskyd, což je místo, kam se sjíždí každým rokem mnoho, mnoho z nás. 

Zatímco někteří jsou zapálení do turistiky čili svou dovolenou tráví tím, že zdolávají jeden vysoký vrchol za druhým, jiní jsou milovníky spíše zimních sportů a užívají si zimní dovolenou v pravém slova smyslu. 

Kde zažijete to nejlepší lyžování v Beskydech?

Možná jste doposud v Beskydech nelyžovali, což je velká škoda. Právě Beskydy jsou krásné zejména z navoskovaných lyží. Pokud se sem rozhodnete vyrazit, doporučujeme zejména lyžařské středisko Bílá nebo také středisko Mosty u Jablunkova. K velice oblíbeným ski areálům patří také Skicentrum Kohútka nebo Ski Park Gruň. 

Odměnou je wellness

Ať už se ale rozhodnete navštívit jakékoli lyžařské středisko, odměnou za proježděné kilometry by mělo být wellness v Beskydech. Doporučujeme navštívit zejména luxusní penzion v Beskydech, respektive v samém srdci Beskyd, který najdete v Kunčicích pod Ondřejníkem. Řeč je o romantickém Penzionu Jurášek, kde si konečně budete moct sundat lyžáky a odpočinout si tak, jako nikdy v životě.

Tak jak jste se rozhodli? Strávíte dovolenou na lyžích a odměnou pro vás bude odpočinkové wellness?