Online second handy, kde nakoupíte za hubičku

Patříte k lidem, kteří rádi nakupují ve slevách? Nebo raději patříte k lidem, kteří si nakoupí skvělé kousky, aniž by podpořili velké obchodní řetězce, které mají negativní dopad na přírodu a planetu jako takovou? Pokud nechcete nakupovat ve velkých obchodních řetězcích, ale přesto prahnete po novém kousku do svého šatníku, doporučujeme vám nakupovat v second handech, což jsou místa, kde opravdu najdete fajn kousky za hubičku. Navíc pro ně nemusíte nikam chodit, stačí otevřít okno internetového prohlížeče.  

Mnozí lidé se domnívají, že pro kousky ze sekáče se musí vyjít na ulici. Jenže pravdou je, že to tak už dávno není. Všechno se přesouvá na internet, a to dokonce už i second handy, kterých na internetu najdeme v hojném množství. Víte, jaké online sekáče jsou na internetu oblíbené? 

Vinted.cz 

Vinted.cz nebo také dříve votocvohoz.cz – to je pravděpodobně nejoblíbenější second hand na internetu. Je plný skvělých kousků, které nakoupíte od žen, jež mají šatníky plné a jež nechtějí ještě nositelné kousky vyhazovat. Bohužel vinted.cz už není to, co kdysi. Dnes se najde v tomto online sekáči mnoho žen, které přeprodávají kousky z čínských e-shopů, na což je třeba dát si pozor.  

Pokud bychom měli zmínit plusy a mínusy webu, za plus bychom označili přehledný a moderní web, za mínus kvantitu na úkor kvality.  

Online-sekac.cz 

Další oblíbený sekáč na internetu je online-sekac.cz. Jedná se o second hand, který je sekáčem v pravém slova smyslu. Je však třeba říct, že kousky zde mizí opravdu rychlostí blesku, a tak nesmíte nad jednotlivými kousky dlouho otálet, jinak by vás to mohlo mrzet – někdo by vám danou věc totiž mohl vyfouknout. 

Mimibazar.cz 

Poměrně populárním internetovým sekáčem je sekáč mimibazar.cz, kde narazíte opravdu na všechno – nejen na nejrůznější oblečení. Ceny jsou zde naprosto bezkonkurenční, jsou opravdu velice nízké, na druhou stranu ne vždy daný kousek odpovídá fotografii.