Lacláče – comeback, který milujeme

Pokud chodíte pravidelně nakupovat, jistě jste si všimli toho, že stále častěji potkáváte na pultech obchodů povědomé kousky. Nedivte se. Móda jenom čerpá z minulosti. Na módní comebacky bychom si měli už zvykat. Jedním takovým comebackem byla džínoví bunda, poté například zvonové kalhoty (které bohužel nesklidily sebemenší úspěch) nebo nyní se k nám vrací roláky, které jsme jako děti neměly rádi, protože nám je maminky vždy bolestivě natahovaly přes hlavu. Comeback, který však milujeme, je ten v podobě lacláčů.

Lacláče si určitě pamatujete. Kdo by je nemiloval! Byly to vždy pohodlné džíny, které nám nikdy neměly tendenci spadnout. Dneska se tento hit opět vrátil a opět je tak oblíbený, že je stále vyprodaný na pultech obchodů.

Lacláče a mnoho jejich podob

Mnoho lidí si pod tímto slovem představí jenom džíny, které se dříve nosily. Dneska je samozřejmě taky můžete splašit, ale není to jediná jejich podoba. Lacláče v podobě džínů dneska koupíte na každém rohu a za poměrně dost peněz, ale je to hit, kvůli kterému se vyplatí zhřešit. Krásné jsou lacláče v trhané podobě, ale samozřejmě nevázejte ani nad klasickými podobami.

Kromě džínů si můžete koupit lacláčové šortky, které byly populární hlavně během léta, a taky lacláčově šaty. Ty jsou oblíbené hlavně teď, a to nejen v džínové, ale i v manšestrákové podobě.

Jak lacláče nosit?

Lacláče může nosit naprosto každý a to, s čím je budete kombinovat, tomu se meze nekladou. Samozřejmě nejhezčí jsou v kombinaci s jednoduchými a jednobarevnými kousky. Nebraňte se ale i jiným kombinacím – móda je v tomto skutečně shovívavá.

Nejlépe uděláte, když k nim koupíte nějaké hezké tenisky, například Vans Old School, které jsou nyní skutečně moderní a populární. K tomu si nezapomeňte pořídit batůžek, jež se k tomuto druhu oblečení hodí mnohem více než kabelka.