Kam do lázní a wellness v Moravskoslezském kraji 

Nejvýše položené lázně v republice s tím nejčistším vzduchem, který naleznete ve střední Evropě, anebo jedny z nejstarších jodových lázní? To vše skrývá wellness v moravskoslezském kraji. Pojďme se podívat, kam se vydat! 

Pikard v Ostravě 

Láká vás zámecké pivní a vinné koupele, anebo pouze hledáte masáže v Ostravě? Pak rozhodně vyzkoušejte lázně Pikard. Lázně se nachází na zámku Zábřeh v Ostravě-Zábřehu, jejíž součástí je také pivovar Pikard. Tyto pivní koupele nabízejí jedinečné spojení pivní lázně, uvolňujících masáže a kyslíkové terapie s prostředím krásného středověkého sklepení.  

Lázně Darkov 

Pokud jste milovníci historie, rozhodně si zamilujete lázně Darkov, který na vás dýchne kouzlo nezaměnitelné lázeňské atmosféry. V nabídce naleznete mnoho léčebných i relaxačních procedur, spolu s ubytováním v moderně vybavených vilách s výhledy do zeleně lázeňského parku. 

Wellness & spa centrum v hotelu Vitality 

Zajeďte si pro dokonalý zážitek do čtyřhvězdičkového Hotelu Vitality. Naleznete zde unikátní wellness & spa centrum, které ojedinělé nejen svými procedurami ale také svým vybavením a designem.  

Hotel se nachází ve Vendryni v podhůří nádherných Těšínských Beskyd v těsné blízkosti turistických tras a CHKO Beskydy. Tato oáza klidu a relaxace je rozdělena do tří částí:  

  1. Aqua zone – naleznete 17i metrový bazén, s atrakcemi a barem  
  1. Spa – prostorné spa ukrývá 6 místností, přičemž každá místnost má svůj jedinečný design, vonné aroma a léčivé účinky 
  1. Privátního wellness – vás nadchne zejména pokud hledáte wellness pro dva. Naleznete zde masážní sprchu, masážní vanou, parní lázní, masážní stůl, odpočívárnou a TV. 

Hotel Prosper v Čeladné 

Tento nádherný hotel je ideálním místem, kde můžete strávit skvělou dovolenou. Můžete se těšit na koupel v krytém vyhřívaném bazénu, který je v řeckém stylu, navštívit finskou saunu, infra saunu nebo se objednat na sportovní či relaxační masáže.