Jaké jsou aktuálně trendy v lakování nehtů?

Ženy si jsou moc dobře vědomy toho, že k celkovému outfitu patří samozřejmě také to, jak vypadají jejich nehty. To, jak vypadají nehty, se také podílí na celkovém prvním dojmu. Proto mnohé ženy chodí na manikúru, jiné věnují svůj volný čas tomu, aby o své nehty pečovaly. Pravdou je, že i ve světě nehtů a manikúry platí jisté trendy. A ty se řídí stejně jako v módě ročním obdobím. Pokud patříte k ženám, které dbají na módní trendy, pak byste měli vědět, jaké módní trendy zavítaly na podzim do světa manikúry.  

Podzim se promítá hlavně do barev, a to nejen na oblečení, ale také do barev nehtů. Vedou zejména tmavé výrazné odstíny, nebojte se vůbec zářivé oranžové elegance. Rozeberme si však podzimní trendy ve světě nehtů podrobněji.  

Oranžová barva zkrátka frčí 

Jak již bylo zmíněno, frčí zejména oranžová barva, kterou si můžete na své nehty nanést v jakémkoli provedení. Buď si můžete nechat namalovat na nehty dýně, nebo můžete mít oranžové jenom orámování okolo nehtů. Oranžová barva je sice výrazná, na druhou stranu je velice elegantní, a tak to mějte neustále na paměti.  

Nehty pod tíhou oranžové barvy vypadají rozhodně zajímavě, zajímavější budou, když je nenamalujete na oranžovo úplně celé, ale třeba jen do poloviny nebo z boku. Nebojte se ani aplikací, jako jsou nalepovací perly, které hezky s oranžovou ladí.  

Volte matné barvy 

Pokud vám smíme poradit, volte matné barvy. Ať už to bude oranžový odstín nebo zvolíte smaragdově zelenou barvu, rozhodně byste měli volit krásný a dech beroucí mat. Vypadá totiž na nehtech opravdu dokonale.  

Hitem jsou perly 

Odbočme však od barev a prozraďme si spíše aplikace, které na nehtech vynikají a které jsou trendy. Vedou zejména perly, které sice působí trochu extravagantně, na druhou stranu proč ne! Není se čeho bát a za co stydět!