Dostihy na prodej! Kdo má zájem o Velkou Chuchli?

V naší krásné České republice máme mnoho míst, kam bychom mohli s rodinou zajít. Máme mnoho přírodních rezervací, taky máme celou řadu akvaparků nebo své volné dny mžeme trávit v kavárnách nebo na nějakém hokejovém či fotbalovém utkání. Nadšenci do koní však vždy volí dostihy, které jsou velice populární. Tento sport se stává skutečně čím dál oblíbenější. Možná je to proto, že lidé si zde chtějí sázet své peníze, možná je to proto, že chtějí být blízko koním, které milují. Ať už je to však tak či onak, nadšenci koní jistě zaregistrovali prodej Velké Chuchle. Bude se jednat o největší obchod tohoto roku?

V současné době se toho prodává skutečně mnoho. Kromě Velké Chuchle se taky prodává i jedna z největších televizních stanic u nás – Nova. Jenže tato stanice je jedna z nejvíce zadlužených, proto se není čemu divit, když po této televizi zatím nikdo nesáhl.

Vraťme se však k Velké Chuchli, jejíž prodej byl skutečně velkým překvapením.

Kdo má o Velkou Chuchli zájem?

Dostihy probíhající na Velké Chuchli jsou skutečně velice oblíbené. Konají se zde během roku hned několikrát a pokaždé přilákají skutečně mnoho lidí. Většina z nich usedne do VIP kójí, jiní lidé si vsadí a napjatě čekají, jestli se jim sázka vrátí či nikoliv.

Zdejší dostihy jsou velké zhruba 450 metrů čtverečních a jsou navíc na dobrém místě. Pro budoucího majitele těchto dostihů to bude jednoznačně zlatý důl. Otázkou však je, kdo se o koupi Velké Chuchle zajímá.

Nejvážnějším kupcem by podle všeho měla být žena třetího nejbohatšího muže České republiky – Marie Vítková. Není to však jediný vážný zájemce. O koupi má zájem i slovenský miliardář Mario Hoffmann.

Jaká je kupní cena dostihů ve Velké Chuchli?

O ceně dostihů se zatím jenom spekuluje. Nejspíše to bude prodáno tomu, kdo dá víc. Tak to ostatně chodí vždycky při takových obchodech.