Chcete jet letos na lyže? Neotálejte s koupí zájezdu!

Doba letních dovolených je už dávno, dávno za námi. Před námi jsou hlavně ty zimní dovolené, které se pojí hlavně s lyžováním a s jinými zimními sporty. Každým rokem jsou tyto sporty v zimě oblíbené, i když třeba není dostatek sněhu. Lidé se zkrátka nechtějí vzdát těchto zimních radovánek, a tak se rozhodují jezdit po různých zahraničních zájezdech, pokud u nás není dostatek sněhu či nejsou nachystány dobré podmínky pro vykonávání zimních sportů. Jenže s takovými zájezdy se nesmí otálet.

Řada lidí si myslí, že zimní zájezd někam do Alp nebo někam do jiných, podobných míst můžeme koupit vlastně kdykoliv, ale není to tak. Pokud se rozhodnete pro koupi zájezdu, měli byste se odhodlat ho koupit už nyní a spolehnout se tak na možnou skutečnost, že budou dobré podmínky. O lyžařské zájezdy je totiž velký zájem a řada z nich se každým rokem vyprodá do konce října, proto neotálejte, protože byste na to mohli doplatit, a to tak, že byste se letos na žádnou takovou dovolenou vůbec nemuseli dostat. A kdo by chtěl lyžovat jen na poli za domem, že ano.

Cestovní agentury už mají nabídky i na Silvestra

Samozřejmě cestovní agentury jsou na příchod zimních dovolených připraveny. Hned, co odzvonilo těm letním dovoleným, dali do své nabídky možnosti pro zimní dovolené, často najdete už i takové zájezdy, které se pojí s oslavou silvestrovského večera a s příchodem Nového roku. Nicméně nejen tyto novoroční oslavy, ale také i oblíbené a už tolikrát zmiňované lyžařské zájezdy jsou opravdu hojně vyhledávané a do konce října bývají vážně takřka vyprodané. U těchto zájezdů to bohužel nefunguje stylem „last-minute“ zájezdů, na které jsme byli zvyklí v létě.

Do konce září ještě i se slevou!

Pokud byste se rozhodli pro lyžařský zájezd a byli jste utvrzeni v tom, že opravdu pojedete, kupte si takový voucher ještě do konce září, protože právě touto dobou jsou k mání zájezdy cestovních agentur se slevou, konkrétně s tou patnáctiprocentní minimálně. Od října se však ceny začnou opět zvedat, přesto však budou zájezdy do konce října vyprodány.