Co byste měli vědět předtím, než půjdete na botox

Rozhodli jste se podstoupit velký krok ve vašem životě? Rozhodli jste se konkrétně pro botox? Botox je dnes velmi oblíbený. Dříve ho využívaly jen světové celebrity, poté i české celebrity a později se stal botox reálným i pro běžné smrtelníky. Samozřejmě to není něco, co by každá žena potřebovala, ale není to na druhou stranu ani nic špatného. Pokud nemáte radost ze stárnutí, které se na vašem obličeji projevuje, botox vám může pomoct. Kdo by přece nechtěl vyzmizíkovat vrásky z obličeje? Botox to umí, jen se tedy informujte o všem, co je nutné, než na botox půjdete.  

Jak již bylo zmíněno, dnes se na botox dává nejedna žena. Není to nic hrozného, ale ani nic potřebného. Pokud však ženy upadají do depresí proto, že mají na čele o několik vrásek víc než včera, mohou botox podstoupit. Ten jim totiž hluboké vrásky odstraní a ženy se opět budou cítit mladé.  

Předtím, než se na botox vydáte, měli byste vědět několik věcí. Jakých?  

Není to bezbolestné 

Hned z úvodu je třeba říct, že se nejedná o nic bezbolestného. Naopak. Trochu bolest cítíme. Jenže jak se říká, pro krásu se musí trpět. Ženy, které již botox podstoupili, tvrdí, že je to jako braní krve. Stačí tedy jen myslet na něco jiného a zatnout zuby. Naštěstí to není nic zdlouhavého.  

Nehrňte se hned do posilovny 

Mnohé ženy se se svým vyžehleným obličejem chtějí hned ukazovat, a tak hned míří třeba do posilovny. Jenže do posilovny byste s tím hned neměli chodit, stejně tak byste s právě vyžehleným obličejem neměli ani doma cvičit. Minimálně čtyři hodiny po zákroku se nesmí lehat do horizontální polohy, stejně tak je třeba se vyhnout sluníčku, solárku a masážím obličeje.  

Výsledek se může projevit později 

Pokud jste po zákroku na sobě nezaznamenali žádné změny, nemusíte smutnit. Změny totiž nemusíte vidět hned, právě naopak – mnohé jsou viditelné až později.