Jaké oblečení volit, když chceme vypadat štíhleji?

Jste zatím na honu za svou krásnější postavou? Toužíte po krásné postavě, ale chcete, abyste vypadali štíhleji, i když výsledky ještě nejdou tak úplně vidět? Než přijdou výsledky z vašeho každodenního cvičení, měli byste si koupit takové oblečení, které vás bude opticky zeštíhlovat. V případě, že nevíte, jaké konkrétní oblečení volit, poradíme vám.  

Základní kouzlo úspěchu spočívá ve správné velikosti. Nebudete vypadat lépe, pokud se nacpete do džínů, jež jsou o dvě čísla menší, a ani do mikiny, která na vás vypadá jako pytel brambor. Správná velikost je jednou z variant, jak vypadat štíhleji a lépe, protože oblečení vám perfektně sedne. V případě, že jste v obchodě, kde se musíte rozhodovat mezi dvěma velikostmi, raději volte tu větší než menší. Ale samozřejmě ideální je velikost ta, kterou opravdu nosíte. 

Poukažte na své přednosti 

Obecně platí, že pokud si vezmete nějaký výrazný prvek, lidé se na něj budou dívat. A když už se budou dívat tam, nebudou se cíleně dívat na části těla, za které se stydíte, a toho můžete skvěle využít. Příklad: jste pyšná na své břicho a vršek těla, ale vaše nohy se Vám nelíbí, tak si vezmete výraznou barevnou halenku, nějakou krásnou kabelku, černé rifle a tenisky. Podobně můžete taktizovat i s doplňky, protože dlouhý náhrdelník opticky prodlužuje krk, malý pásek posazený výše vám opticky zúží pas a podobně.  

Stahovací spodní prádlo 

Každá žena by měla nosit pohodlné spodní prádlo. Co ale tak udělat z pohodlného i užitečné a koupit si body, které opticky stáhne bříško a zadek? Je to skvělý pomocník, pokud si potřebujete vzít šaty nebo sukni. Stahovací spodní prádlo rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Džínové kalhoty “jegginy” 

Jedna velká kapitola, snad nejuniverzálnější kousek na světě. Dokáže krásně vytvarovat nohy a zadek podle toho, jaký zvolíte střih. Využijte benefitů těchto kalhot a běžte do nich! V pase jsou na gumu, a tak se nemusíte bát, že by vás v pase táhly.