Ať je léto nebo zima – vizitky je třeba mít stále!

Pokud jste podnikatel, jistě se chcete o své obchodní partnery a zaměstnance dobře starat. Takovým reklamním předmětem, kterým obdarujete své zaměstnance, návštěvy nebo obchodní partnery můžete udělat velkou radost, zvlášť pokud je praktický. Originálním dárkem může být přívěsek na klíče, klíčenka, zrnková káva, podložka pod myš, reflexní vesta či reflexní pásky.

Pokud jste ovšem podnikatel na volné noze, máte poměrně výhodu oproti velkým společnostem. Nemusíte ve velkém obdarovávat své zaměstnance. Stačí vám vyrobit jeden „reklamní předmět“, bez kterého se však neobejdete, a sice vizitky. Vizitky je nutné mít opravdu během celého roku stále u sebe, protože nikdy nevíte, kdy vám příležitost spadne do klína. Pokud je ještě nemáte, je načase si je nechat vyrobit.

Dneska existuje řada společností, které se zaměřují na výrobu reklamních předmětů. Vizitky si tak můžete vybrat z mnoha variant. Na vizitce by nemělo chybět vaše jméno, obor, na nějž se specializujete, a dále samozřejmě kontakt na vás, který se udává většinou ve formě telefonního čísla či platné emailové adresy.

Nepište  adresu, pokud je navíc ještě vaše soukromá. Stejně tak tam nepište vaše koníčky ani nic podobného – to nikdo nemusí vědět.

Vizitky, které se mění s ročním obdobím

Dojem na své klienty uděláte například tak, když si vizitky necháte vyrobit v závislosti na ročním období. Během jara tam budete mít kytičky, v létě slunce, během podzimu padající listí a během zimy třeba vločky nebo vánoční domácnost.

Je to samozřejmě nákladnější, proto se možná nakonec vyplatí pořídit si vizitky neutrální, které budou vypadat skutečně profesionálně a které budou nadčasové svým vzhledem.

Jak docílit nadčasového vzhledu vizitek?

Pokud nemáte nějaké logo, které by obsahovalo výrazné barvy, možná byste mohli volit neutrální podobu vizitek. Například černobílou nebo jinak neutrální. Nevolte žádné pestré, výrazné barvy. Ty sice zaujmou na první pohled, ale neobdrží tedy rozhodně pochvalu a obdiv.

Skvělé vizitky vyrábíme v Taedě, kdy se plně vyhoví zákazníkovým představám, ale samozřejmě poskytneme i pomoc či radu, kdybyste byli na vážkách.