Trendy v bižu. Co se nyní nosí a čím můžete oživit svůj outfit?

Bižuterie je něco, co může povznést outfit k naprosté dokonalosti. Nespadají sem jenom náramky, ale také náušnice nebo řetízky. Každá žena by ve své sbírce měla mít několik základních kousků a vedle nich také aktuální trendy. A právě u nich na malou chvíli zůstaneme. Jaké trendy ve světě bižuterie nyní platí a čím konkrétním zpestřit své stávající outfity? 

Královský styl  

Při sledování nabídky v obchodech s módními doplňky jste možná pomysleli na královskou rodinu. Ty prsteny s kameny jsou tolik masivní, vypadají jako od královské rodiny, jen kdyby byly ze skutečného diamantu, říkáte si. A máte pravdu. Vaše domněnky byly správné, přesně takové kousky se nyní dostávají do popředí. Inspirováno královskými šperky, mohlo by stát u každého jednoho modelu.  

Masivní kameny sídlící na prstenech nebo výrazné náhrdelníky jsou nyní to, co musí být součástí vaší sbírky, pakliže chcete svůj outfit po vzhledové stránce posunout na vyšší úroveň. 

Řetízky a perly, to jde dohromady 

Pokud není masivní styl nic pro vás, vaše pozornost se pravděpodobně podívá směrem k jednoduchým řetízkům s perlami. Tato kombinace sklízí velký obdiv po celém světě a bezesporu právem. Umí totiž oživit nejeden dívčí podzimní outfit. 

Že sledujete aktuální módní přehlídky? Pak jste si tohoto trendu mohli už povšimnout. Netypický komplet se stal rozhodně hitem, propagovala ho kupříkladu i značka Chanel. 

Jen jedna náušnice 

Opět se jistým směrem vracíme do dob zlatých sedmdesátek. Možná jste se domnívali, že jednotlivé trendy naprosto zmizely, ale jeden setrval, a tím je nošení jen jedné náušnice. Pokud chcete svůj stávající outfit něčím ozvláštnit, asymetricky nošené ozdoby v uších, které se objevily na módních molech při posledních prohlídkách, jsou trefou do černého.