Střihy kalhot, které budou letos v módě, aneb buďte kalhotovou královnou 

Kalhoty ženám sluší, o tom není pochyb ani sporu. Jenže najít takový střih, který bude nejen lichotivým, ale také stylovým, to je už trochu oříšek. Pojďme si prozradit, jaké střihy se letos nosí a jaké tedy zařadit do svého šatníku při dalším nakupování.  

Barevné a kožené 

Pokud se alespoň trochu zajímáte o svět módy, což pravděpodobně ano, pokud čtete tento článek, víte, že do popředí se dostávají kožené nebo koženkové alternativy prakticky všeho. Nejen kalhoty, ale také koženkové košile jsou v popředí a stačí si najít ideální kousek.  

Při výběru svou pozornost upněte na barevnější alternativy, jako jsou béžové, oranžové, modré nebo zelené kousky. Zejména letošní jaro a léto se bude nést ve znamení pestrosti, tak ať i do tohoto módního trendu zapadnete.  

Široké kalhoty jsou in 

Stejně tak svou pozornost upněte na široké kalhoty. V současné době se tolik nenosí, protože je venku ještě poměrně chladno, ale v okamžiku, kdy se oteplí, se právě široké kalhoty vytáhnou. S podpatky je mohou nosit ženy nižší výšky, s mokasíny pak ty, které mají nohy dlouhé až do nebes.  

Široké kalhoty se mohou kombinovat prakticky s čímkoliv vás napadne. Vsadit můžete na jednoduchou kombinaci kalhot a trička, ale také se nemusíte bát ani elegantnější kombinace s tradiční košilí. 

Pletené kalhoty ideálně v kompletu 

Než se však široké kalhoty dostanou do módy, vsadit můžete na pletenou alternativu, která je velmi pohodlná. A když se vám podaří koupit si komplet čili pletené kalhoty v kombinaci s pleteným topem, budete za naprosté hvězdy.  

Už dávno neplatí, že je takto pohodlná móda vyhrazena pouze na domácí nošení. Není tomu tak. Nosí se také do kina, samozřejmě i na odpolední procházky.  

Když džíny, tak v béžové barvě 

Patříte k milovnicím džínů a chcete letos alespoň jedny nové do šatníku pořídit? Béžové jsou tím, co vám v šatníku nesmí chybět. Jedná se o šedesátkový trend, který se opětovně dostává do popředí a se kterým jednoznačně zabodujete.