Satén je opět v kurzu! Jak na ženách působí?

V současném módním světě dochází aktuálně k hodně změnám, které rozhodně stojí za zmínku. Hlavně nastupují nové trendy, které si stojí za to koupit. Ovšem mimo to se do kurzu dostává opět oblíbené vyšívání nebo například batikování, které mnoho dětí zná ze školky nebo ze školy, protože batikování je oblíbená činnost při výtvarné výchově. Je však nutné podotknout, že do kurzu se dostává i starý dobrý satén.

Satén se neustále označuje za luxusní materiál, který si dříve nemohla jen tak některá žena dovolit. Ze saténu se tvořilo mnoho nejrůznějších outfitů od známých návrhářů a cenově dosahovaly opravdu nemilosrdně vysokých sum. Je však nutné podotknout, že dnes už si na tento materiál sáhne lehce každý – a najednou se tak každá žena může cítit elegantně a velice luxusně.

Jaké oblečení se ze saténu nejčastěji šije?

Mezi nejčastější kousky, které se z toho materiálu šijí, patří rozhodně krátké šaty, takzvané koktejlky. Koktejlové šaty nejčastěji využíváme na plesy a také třeba do divadla či na nejrůznější večeře, když slavíme s partnerem výročí. Mimo to jsou velice populární i proto, že se v nich ženy cítí být opravdu ženou. Hodí se k nim jenom elegantní lodičky nebo vkusné a dnes velice populární zavazovací boty – ty však nesmí působit lacině!

Co se týče dlouhých šatů, ty jsou obvykle nošeny hlavně na plesy, kam se zrovna šíleně krátké šaty zrovna nehodí. V poslední době se však začaly tyto šaty nosit i na běžné nošení, protože v saténové podobě nenajdete jenom elegantní dlouhé, ale také elegantní vkusně střižené šatky, které se dají nosit jen tak do obchodu nebo do kavárny.

I na topy se nezapomíná!

Aktuálně jsou velice oblíbené saténové topy, které mají jenom úzká ramínka. Dokonale se tento kousek hodí k teniskám a k šortkám nebo třeba k oblíbeným úzkým černým džínům. Když k tomu přidáte vkusnou kabelku přes rameno, bude to naprosto nejlepší look na světě.