Letiště Changi jako nejlepší letiště světa. Co nás zde čeká?

Letět letadlem je bezesporu fantastický zážitek. Bohužel tomuto zážitku často předchází zdlouhavé čekání na letištích. Některá letiště jsou doslova za trest, jsou špinavá a také nepřehledná. Jiná jsou však zážitkem sama o sobě. Třeba letiště Changi, které se nachází v Singapuru, na nejčistším místě světa, je čekání zábavou. Letiště Changi bylo několikrát za sebou označeno za to nejlepší letiště na světě, tomu se ostatně nemůžeme divit. Jak jsme zmínili, čekání není vůbec za trest, nýbrž je to často za odměnu. Mnozí lidé sem jezdí s několikahodinovými předstihy, jelikož si chtějí užít všeho, co letiště nabízí. A nabízí se otázka, co konkrétního nás na letišti v Singapuru čeká? 

Nejdříve je třeba konstatovat, že si zde opravdu užijete mnoho. A díky samoobslužnému check-inu si samoobslužnému odložení zavazadel nebudete trávit ve frontách dlouhé hodiny, které tak využijete k tomu, abyste navštívili všechny nabízené atrakce.  

Co nás na letišti v Changi čeká? 

Pojďme však k jádru věci. Co nás všechno na letišti Changi čeká? Těšit se můžeme například na zdejší kino, můžeme si zaplavat v bazénu nebo vyrazit do krásné, až dech beroucí botanické zahrady. Celé letiště je supermoderní, dokonce terminál číslo čtyři připomíná spíše kulisy pocházející ze sci-fi filmů.  

Také zde můžete hrát na PlayStationu, Xboxu nebo jiných herních konzolích, nakupovat můžete v enormním množství obchodů celosvětově známých značek. 

Letiště je vyšperkováno designovými sedačkami s nabíjecími zásuvkami, také sochami v životních velikostech nebo jsou zde zavěšeny kinetické instalace, které připomínají venkovní oblohu.  

Pro jakou kuchyni se rozhodnete? 

Pokud vás přepadne hlad, můžete si vybrat hned z několika zajímavých kuchyní. Samozřejmě singapurské fastfoody jsou samozřejmostí, dokonce se zde nachází místo připomínající klasické uličky v Asii s tradičními pochutinami.