Chcete mladě vypadající pleť? Tato metoda zaručeně funguje!

Svěží, vypnutý a hladký obličej je v mladých letech samozřejmostí. Postupně se však kontury ztrácí a na pleti začínají být znát přibývající roky. Hluboké vrásky a ochablá pokožka budí unavený dojem, což může ovlivňovat i sebevědomí. Jestli toužíte po znovu hladké tváři, existují řešení s pomocí estetické medicíny. Podívejte se, jak se dá omladit pleť a co doopravdy funguje.

Jak funguje oprava buněk pleti?

Jsme tvořeni neuvěřitelnou spoustou buněk, kdy každá z nich má svůj vlastní život. Postupem času se však zhoršují procesy regenerace a ubývají důležité látky zodpovědné za obnovu zpevňujících vláken uvnitř kůže. Moderní metoda plazmaliftingu RegenPlazma® navržená ve Švýcarsku dokáže zlepšit a přirozeně vyhladit pokožku bez nutnosti chemie. Do vybraného místa se aplikuje naše vlastní krevní plazma, která obsahuje růstové faktory a další látky pomáhající zlepšit regeneraci. Metoda je velmi šetrná, protože neobsahuje žádné chemické ani pro tělo nepřirozené látky. Ošetření je vhodné pro aplikaci do oblasti čela, očního okolí, tváří, krku a dekoltu. Efekt nastupuje postupně, protože jde o reakci metabolismu, která si žádá přibližně tři týdny.

Existuje ještě další metoda

Další metodou je intenzivní omlazení pokožky pomocí redermalizace. Zde je cíleno hlavně na vrchní vrstvu pokožky. Aplikuje se kombinace pro tělo přirozených látek, kterými jsou kyselina hyaluronová a kyselina jantarová. Výsledkem je ovlivnění buněčných procesů, zlepšení regenerace a zvýšení kvality svrchních částí pokožky. Kromě samotného omlazení pokožky nabízí tato metoda také odstranění pigmentace a hydrataci. Je možné ošetřit celý obličej, oblast krku, dekoltu a hřbetů rukou.

Vyhledejte si kvalitní ošetření

U investic do vzhledu a zdraví je nesmírně důležité dbát na kvalitu. Vyberte si kliniku, o které můžete najít co možná nejvíce informací a referencí. Příkladem může být estetická klinika Mediestetik poskytující ošetření na pobočkách v Praze a v Teplicích.