Baret nebo pletená čepice?

Dnes je svět módy vážně zvláštní. Možná jste si všimli, že novinky, s nimiž se v obchodech najednou hojně setkáváte, jsou vám vlastně důvěrně známé. Módní comebacky doslova ovládají módní mola. Mezi takové kousky se řadí například zvonové rukávy, dále taky zvonové nohavice nebo i džínové sukně či roláky, které jsme v minulosti zrovna neměli v lásce. Kromě toho jste už mohli zaznamenat i velký výskyt baretů. Čelí tento módní kousek chvále nebo spíše kritice?

Pokrývky hlavy jsou dnes velice oblíbené. Mluvíme tu nejen o kloboucích, které si lidé oblíbili už během loňského roku, ale taky zde mluvíme o čepicích, které nosí i ženy, které pokrývky hlav ještě donedávna nesnášely.

Barety pro listopad, pletené čepice pro prosinec

Jelikož už jsou teplé dny nenávratně pryč, měli bychom se začít tepleji oblékat. Vybavit bychom se neměli jenom teplým oblečením, ale taky samozřejmě pokrývkami hlavy. A abychom letos byli v kurzu, je zapotřebí nakoupit nejen již zmiňované barety, ale taky i pletené čepice. Barety jsou totiž určeny pro konec podzimního období, tedy pro listopad, pletené čepice ale oceníme hlavně v zimě.

Jaké barety a čepice kupovat?

Pokud se ptáte, jaký typ baretů kupovat, je to zcela na vás – přece jenom každý musí poznat, co mu sluší a co nikoliv. Barety se nyní staly oblíbené a moderní obecně, ať už jsou modré nebo černé. Zde se na barvu nehledí.

Kde se však na barvu hledí a kde se hledí i na typ, tak je to už pletených čepic. Letos se rozlučte s tenkými čepicemi, které vám dokonale vytvarují hlavu. Letos budou v kurzu hlavně ty pravé, velké, pletené čepice, které nám mohou uplést i naše hodné babičky. Když se k nim přidá klasická bambulka nebo bambulka ve stylu králičího ocásku, máme stoprocentně moderní kousek. Co se týče barev, vybírat bychom měli takové pletené čepice, které jsou nositelkami bordó, khaki, šedé nebo hořčicově žluté barvy.