Nakupujte jako vévodkyně Kate. Jaké značky nosí?

Nakupování je oblíbenou činností nejen žen, ale také mnohých mužů, kteří si moc dobře uvědomují, že šaty dělají člověka. Pokud patříte k lidem, kteří milují nakupování, pak určitě máte i své idoly nebo ikony, podle kterých nakupujete, podle kterých se oblékáte a podle kterých volíte jednotlivé kousky do svého šatníku. V případě, že patříte k lidem, kteří si teprve takovou ikonu hledají, co se oblékat například podle vévodkyně Kate? 

Britská královská rodina má samozřejmě celou řadu stylistů a podobných lidí ve svých službách, ale to neznamená, že si jednotlivé kousky nemůže královská rodina nakupovat sama nebo že se jednotlivé kousky kupují jen od nejdražších návrhářů. Důkazem toho je ostatně vévodkyně Kate, která se netají tím, odkud její kousky pochází či jaké jsou její oblíbené značky.  

Jelikož právě vévodkyně Kate je jednou z žen, kterou lze označit z módní ikonu, nahlédněme společně do jejího šatníku a odhalme pár kousků a značky, které ráda nosí nebo které preferuje před ostatními.  

Začněme u návrhářů 

Jak jsme zmínili, ne všechny kousky pochází z dílny známých světových návrhářů. I když ne všechny kousky z dílen návrhářů pochází, stejně se najde v šatníku vévodkyně Kate několik kousků, které z rukou návrhářů opravdu pochází. Zmiňme si proto její nejoblíbenější návrháře, kteří pilně pracují na jejích oblíbených kouscích.  

K těmto návrhářům patří například Alexander McQueen, který navrhl například její přenádherné svatební šaty. Dalším oblíbeným návrhářem je tentokrát žena Jenny Packham, která pracuje většinou na šatech, jež jsou jako stvořené pro červený koberec nebo na podobné akce.  

Oblíbené značky vévodkyně Kate 

Co se týče oblíbených značek vévodkyně Kate, zmínit musíme například značku Burberry nebo klasickou, moderní a elegantní Zaru. Kousky z šatníku vévodkyně Kate však pochází také z Top Shopu nebo z dílny značky Max Mara.