Věčně IN: Kosmetické triky jsou s námi již dekády 

Některé triky nám mohou usnadnit líčení nebo schovat nedokonalosti. Jak na to, abychom byly krásné? Tyto triky při líčení jsou snad věčné! 

Trojúhelník, ne půlkruh 

Když si přejete zakrýt kruhy pod očima, měli byste postupovat chytře. Při jejich překrytí korektorem se vám totiž může pomoci je ještě více zvýraznit. Místo toho si vymalujte čárky do tvaru trojúhelníku, které následně rozmažete kosmetickou houbičkou nebo štětcem.  

Zakrýváme pupínek 

Ach, je to hrůza! Zrovna si přejeme odjet a chtěli bychom vypadat co nejkrásněji. Vtom si ale všimneme pupínku, který jako by svítil. Červený kousíček se nám nedaří zakrýt korektorem ani za nic! Na tento problém ale naštěstí existuje účinné řešení. Stačí si nanést na pupínek zelený nebo žlutý korektor. Co se stane? Zelená nebo žlutá barva se postarají o neutralizaci červené. Následně již na tuto vrstvičku můžete nanést běžný korektor.  

Pořádně výrazné oči 

Přejete si barevné stíny? Aby jejich barva dobře vynikla, je potřeba si nachystat dobře podklad. Ten se vám podaří pomocí dobrého základu. Na korektor si ještě namalujte nejprve bílou tužkou tvar stínů. Až poté nanášejte oblíbený výrazný stín. Bude překrásně barevný, přesně jako na paletce.  

Kočičí oči jsou věčné 

Když se o nějakém líčení hovoří jako o nadčasovém, jedná se jistě o líčení kočičích očí. Sluší dámám každého věku a působí mladistvě i rošťácky. Budete se cítit sexy! Jak na první linky? Snadno. Vezměte si k ruce kreditku a přiložte si ji k oku. Nakreslete linku tak, jak byste si ji představovali. Povedlo se? Výborně! 

Namalujte si písmenko X 

Při malování srdíčka na rtech není vždy snadné se trefit. Pomůže vám, když si na horní ret namalujete písmenko X. Takto se snadno strefíte do tvaru srdíčka.  

Přejete si plnější rty? Až je budete obtahovat konturou, ještě si dejte tu práci a vymalujte si střed rtů bílou tužkou. Ta na sebe pěkně upoutá pozornost a zvýrazní plnost rtů.