Už jste si vyjeli výletní lodí až do Drážďán?

Víkend lze prožít různě. Většinou se sebereme a odjíždíme s rodinou někam do zoologické zahrady nebo na jiný podobný výlet, ale pokud toužíte víkend prožít trochu jinak, zkuste to s nějakými tipy na internetovém portále Slevomat, protože právě tam je vždy dostatek nápadů, jak prožít takový krásný víkend. Co třeba ho prožít na lodi po cestě do Drážďan?

V současné době jsou výlety na lodích poměrně populární. Je to skvělé místo pro oslavení narozenin nebo třeba pro oslavu výročí. Nice přece není romantičtějšího, než právě večeře při západu slunce na nějaké řece, na níž se jen tak neoctnete. Navíc pokud se vydáváte na výlet s rodinou, děti budou naprosto fascinovány tím, co se kolem nich všechno děje.

Kam se na lodi můžeme vydat?

Samozřejmě lodí nemusíte jen daleko. Stačí se projet nějakým parníkem po zdejší řece, kterou máte ve svém městě, v němž bydlíte. Nemusíte vůbec přemýšlet nad tím, jestli existují nebo neexistují jenom třeba hodinové projížďky lodí, protože existují. U nás je například najdeme třeba ve Zlíně, kde se můžeme projet po Baťově kanále. Taky se mnoho lidí vydává na projížďku po Vltavě, pokud se aktuálně nachází někde poblíž našeho hlavního města.

V Praze jsou mimochodem nejpopulárnější lodě hlavně na Silvestra, kdy je pouštěn krásný obrovský ohňostroj, který doslova tají dech.

Když do zahraničí, tak lodí!

Nemusíte se však projíždět na vodě jenom u nás, ale můžete od nás cestovat i do zahraničí. V poslední době jsou populární hlavně zájezdy do Drážďan, kde se většina žen po zakotvení v přístavu na několik hodin vzdálí do zdejšího obchodu zvaný Primark, kde většina žen nakupuje za zlomky cen.

Právě tento výlet si aktuálně můžete koupit právě na internetovém portálu Slevomat.cz, kde ho najdete zhruba za necelých devět set korun. V ceně jsou však i obědy a večeře a samozřejmě i doprovodný průvodce a živá hudba.