Co se momentálně nosí

Luxus ustupuje komfortu a přirozenosti. Ženy si užijí i vojenský styl ruku v ruce s ženských romantických produkty. Moderní jsou měkké tkaniny a zajímavé futuristické styly postupně střídá úmyslně drsnější styl. Mezi módními trendy letošní zimy se vkrádají prvky minimalistické. Projevuje se i viktoriánská éra se projevuje s vysokými límci, které doplní mnoho konstrukčních věcí. Retro styl měkkých dresů ze 70. let a oblékání se do šatů s nadýchanou sukní zabíhající až do let 80. let minulého století dodá vašemu šatníku osobitý styl. Šatník může být vyvedený v různých barvách. Populární jsou světlé vzory a barevné tisky. V pestrých šatech zimu lépe přežijete, dokáže vás odlišit od davu a pořádně rozveselit. Zapojit můžete i patchwork v různých kombinacích a barvách látek různé textury. Vedou i etnické motivy anebo kostky.

Co se momentálně nosí
Co se momentálně nosí

Módní trendy ve světě bot a tašek

Boty spojují v sobě současně vlastnosti nesoucí pohodlí a krásu. Vedou boty na blokovém nebo vysokém podpatku, které jsou více stabilní. Přes vzhledem mohutnosti boty vypadají velmi žensky a také elegantně. Milovnice jehlových podpatků u nich mohou zůstat a pro potěšení se nemusíte vzdát tohoto elegantního podpatky. Pokud chcete, aby vaše boty byly nejen atraktivní, ale také více pohodlné, je třeba zvolit kožené boty s rovnou podrážkou. Módní trendy ohromí i svými prostornými ležérními vaky, ale i ​​jiné zajímavé styly, jako například luxusní kožešiny, kamínky a různé aplikace.

Od miniaturních kabelek až po velké nákupní tašky

V kolekci kabelek si najde každá žena svého jasného favorita. Nenuceně a vysoce módně vypadají praktické objemné tašky, které jsou nyní osvěžené nápadnými aplikacemi, kamínky a také řetízkovými detaily. Můžete nosit i ležérní kabelky přes rameno ladícími ke stejným botám, tedy se střapci v bohémském stylu. V novém stylu se představují patchworkové kabelky, které díky rozmanitým kombinacím zvolených materiálů vypadají opravdu velice všestranně. Prošívané kabelky vhodné do ruky a malé kabelky nošené přes rameno se nejvíce letos nosí v černé a béžové barvě. Oceníte je především na slavnostní večerní příležitosti. Kabelky vhodné do ruky jsou nejvíce aktuální v metalickém a lakovaném provedení.