Přírodní složení a spousta výživných látek. Vsaďte na korejskou kosmetiku

V naší evropské společnosti jsme v poslední době spoléhali jen na západní léky a kosmetické produkty. Ukázalo se ale, že korejská kosmetika, zvaná také jako k-beauty, má mnoho předností a benefitů, které nám může nabídnout. Oceňují jí zejména ti, co mají problematickou pleť a někteří na ní nedají dopustit.  

Využití přírodních látek 

Dokonce i v lékárenské kosmetice často najdeme konzervační látky, parfémy a barviva, které mohou kůži podráždit. Korejská kosmetika tento trend opouští a raději hledá pomoc v přírodě. V těchto produktech proto najdete spoustu bylin, vedlejších produktů od různých živočichů a dalších přírodních složek, které mají blahodárný vliv na naši pokožku.  

Naše kůže přírodní látky mnohem lépe přijímá a pracuje s nimi tak, jako by jí byly vlastní, což se o některých chemických přídavcích běžné kosmetiky říci nedá. Parabeny, silikony a další škodliviny v korejských produktech většinou nenajdete, takže se nemusíte bát jen dočasného efektu, který by pak vystřídala problematická pleť.  

Komplexní péče 

Už i odborníci přiznávají, že se vyplatí více používat kosmetiku vždy od jedné zvolené značky. Korejská kosmetika proto přichází s různými řadami produktů, které se vždy navzájem doplňují. Obsahují například noční i denní péči, masky, séra, krémy, tonika a spoustu dalších produktů, které při společném užívání tvoří dokonalou kombinaci.  

Léčení pleti 

Zatímco západní značky se začaly soustředit na rozdělení pleti na mastnou, suchou a smíšenou, korejská kosmetika si našla jinou cestu. Snaží se díky svému složení vyrovnat pH pokožky tak, aby se z ní opět stala silná a zdravá kůže, která bude produkovat přirozené množství mazu. Dá se proto říci, že se u určitých produktů jedná o lék, který by do budoucna mohl pomoci s tím, abychom žádné kosmetické produkty již nemuseli používat.