Potřebujete pomoct s BOZP a PO? Poradíme, na koho se obrátit

Potřebujete pomoct s BOZP a PO

Podnikáte? Pak jste jistě slyšeli o bezpečnosti práce a o požární ochraně, která s podnikáním úzce souvisí. Mnozí podnikatelé nad BOZP a PO jen mávnou rukou, což je samozřejmě špatně. Je nutné mít neustále na paměti, že se jedná o něco, co je ze zákona povinné vyřešit. V případě, že by přišla neohlášená kontrola ze státní správy, došlo by k nepříjemnostem a samozřejmě by to nezůstalo bez finančního postihu, který se může vyšplhat i do několika milionů korun. Pokud jste tedy podnikatelem a zatím nemáte BOZP ani PO vyřešenou, je načase to napravit. A abyste nemuseli ubírat ani kousek vašeho drahocenného času, poradíme vám, na koho se obrátit.

V současné době na trhu najdeme hned několik společností, které se zaměřuj na bezpečnost práce a požární ochranu či které v takových oborech poskytují poradenství. O to těžší je vybrat si jednu společnost, do jejíž rukou se vložíme.

Vždy se rozhodujte dle recenzí, referencí a zkušeností

Při rozhodování, do rukou jaké společnosti se vložíte, vám pomůžou reference, recenze a také zkušenosti, které naleznete například na internetu. Každý klient (nebo alespoň většina klientů) touží sdělit své názory, které následně mohou pomoct budoucím klientům v rozhodování se. Než se tedy vložíte do rukou nějaké společnosti, pozorně si vše pročtěte, ať víte, co od firmy očekávat.

Vložte se do rukou firmy Extéria, s. r. o.

Mezi firmy s nejlepším hodnocením patří firma Extéria, s. r. o., která nabízí nejen poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, ale také nabízí kompletní zpracování dokumentace BOZP a PO,  posouzení požárního nebezpečí nebo případně se postará i o revizi hasících přístrojů či revizi elektrických spotřebičů.

Firma je hodnocena velmi pozitivně. Reference či recenze zahrnují zkušenosti bývalých i stálých klientů. Vesměs lze říct, že firma je kladně hodnocena díky svým nízkým cenám, které však nemají dopad na kvalitu poskytovaných služeb.