Najděte si vánoční brigádu! Jsou letos skvěle placené

Vánoční svátky se neúprosně blíží, což znamená, že je načase začít nakupovat vánoční dárky, protože se nám zanedlouho dostanou do obchodů davy lidí, kteří budou chtít nahonem nakoupit vše potřebné svým blízkým. Jestli se tedy chcete vyvarovat dlouhým frontám u pokladen a taky vyprodanému zboží, je načase začít nakupovat právě nyní, dokud ještě lidi neblázní. Ve vánočním nakupování vás však může brzdit jediné, a sice nedostatek financí. Naštěstí se s tím dá něco dělat. Při svém zaměstnání totiž můžete stíhat ještě vánoční brigády, které jsou letos hojně placené a plné benefitů.

V současné době není moc zaměstnanců, proto zaměstnavatelé potřebovali před vánočními svátky nabrat lidi. Rozhodli se tedy nabídnout jim takové brigády, které se nedají odmítnout. Nabízejí se nejen lépe placené brigády, ale taky brigády plné speciálních benefitů.

Až dvě stě korun za hodinu!

Před vánočními svátky se nyní nabízí mnoho brigád. Pokud si letos chcete ještě něco přivydělat stranou na vánoční dárky, letos rozhodně nebudete zklamaní, protože volných míst je skutečně habaděj. Můžete si vybírat! Mnoho brigád totiž letos nabízí až 200 korun za hodinu! Dokonce se nabízí již zmiňované speciální benefity, kterými jsou například domluvené směny nebo dřívější vyplácení mezd ještě před Vánocemi.

S minimální mzdou se nesetkáte

S minimální hodinovou mzdou se u vánočních brigád nesetkáte. Minimálně se začíná na devadesáti korunách, podle průzkumů. Většina nabídek však přesahuje hranici stokoruny, což je naprosto skvělé! Dokonce se skutečně setkáme s brigádami, které překonají hranici dvou set korun za hodinu.

Nejvíce si lidé najdou brigádu ve skladech – hledá se pomoc při nakládání a vykládání zboží. Taky se hojně uplatní dopravci a řidiči, protože těch je před vánočními svátky mnoho a jsou velice dobře placení. Kromě toho se hledají lidi za pokladnu nebo do výrobních firem.