Motiv sedmikrásek a kopretin dobyl módní svět

Sledujete aktuální dění v módním světě? Pak jistě víte, že svět módy byl dobyt, a to jedním krásným motivem, a sice motivem květin. Motiv květin uchvátil svět módy paradoxně v zimě, kdy je květin skutečně málo, možná proto se stal tak oblíbený a populární. Lidé zkrátka chtěli do svého šatníku zanést jaro, i když venku sněžilo a mrzlo. Zatímco v zimě se do módy dostal motiv květin obecně, dnes už hovoříme o konkrétních květinách, které se vyskytují na jednotlivých modelech, jež jsou k dostání v obchodech. V současné době mluvíme o motivu sedmikrásek a kopretin, které ženy milují natolik, že si je pořizují do svého šatníku v hojném množství.

Jak jsme zmínili, v zimě se do módy dostal motiv květin, který byl zkrátka obecný, nezdůrazňoval jeden druh květiny. Na jaře se začalo apelovat zejména na červené růže nebo červené máky a jiné podobně barevné květiny. Léto se však nese ve znamení zase krapet jiného druhu květiny, a sice ve znamení krásných kopretin a sedmikrásek. Výrazně červené květy tak vystřídaly jemné květiny s bílými lístky a žlutým středem, které zná každý z nás.

Jaké modely jsou plné kopretin?

Otázkou je, jaké modely jsou v současné době plné tohoto krásného motivu, a sice motivu kopretin a sedmikrásek. Nejčastěji se s tímto motivem setkáte na kratších, letních šatech, které jako by přišly z devadesátých let. Mnohdy se motiv kopretin a sedmikrásek ukazuje i na krásných, doslova dech beroucích džínových bundách, jejichž záda jsou poseta květinami apelující na aktuální roční období.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na doplňky. I kabelky najdete poseté květinami, a to konkrétně kopretinami a sedmikráskami. Pokud byste náhodou takovou kabelku nesehnali, pořiďte si kabelku slaměnou, do níž si kopretiny nebo sedmikrásky ve větším množství nasbíráte.

Romantický styl pro každou něžnou duši

Dalo by se říct, že současný květinový motiv je vhodný zejména pro něžné ženy, které milují romantický styl. Romantika z tohoto motivu dočista sálá a září, málokdo ji přehlédne.