Móda podle ikonické Marylin Monroe

Když se řekne Marylin Monroe, tak si každý představí něco jiného. Někteří, že to byla skvělá herečka, jiní zas, že to byla krásná žena. Každý ji však považuje za legendární módní ikonu. Shodneme se jistě i na tom, že Marylin byla nádherná žena s vybraným vkusem. Ženy se jejím stylem inspirují dodnes a pokud nepatříte mezi ně, měly byste to napravit. V následujících řádcích si představíme kousky, které seženete i dnes a budete v nich vypadat jako opravdové hvězdy.

Ladění jednoduchých barev

I když se Marylin opravdu nebála extravagance, věděla, že někdy je více méně. V jejím šatníku se vyskytovaly nejčastěji odstíny černé, bílé, bordó, starorůžové a krémové. Pokud zavřeme oči a myslíme na tyto barvy, tak se nám k sobě automaticky hodí. A přesně to byl záměr Marylin – měla doma hlavně to, co jde velmi jednoduše kombinovat a vždy to bude vypadat dobře.

Pouzdrová sukně

Velice konkrétní tip, ale taky velmi praktický. Pokud máte chuť na něco ženského a elegantního, zvolte pouzdrovou sukni. Většinou končí těsně pod koleny, což je ideální délka. Pokud si takový kousek obstaráte, určitě ho budete moct využít hodně často a na různé společenské i méně společenské události.

Přiléhavé zahalené oblečení

Roláky, plátěné kalhoty či rifle jsou pro většinu žen nezbytnost. Nebojte se koupit si přiléhavé kousky, protože ve vytahaném tričku nikdy nebudete vypadat tak dobře jako v přiléhavém roláku. Marylin ráda nosila bílé plátěné kalhoty končící těsně nad kotníky v kombinaci s přiléhavým modrým roláčkem a slunečními brýlemi.

Lehce zahalující plavky

Poslední dobou se do trendů tlačí retro styl a ani u plavek není pozadu. Spodní díl bikin s vysokým pasem může zakrýt spousta koláčků, které jste nestihli vypotit při cvičení a zároveň vytvarovat vaše přednosti.