Lasocki: značka, která si podmanila svět

Koupit si něco hezkého a kvalitního – to je na programu dne nejedné ženy. Pokud si i vy chcete udělat radost nebo jenom potřebujete kousek, který v šatníku nebo botníku chybí, za zvážení stojí značka Lasocki. Oproti jiným brandům je cenově přijatelná a ostatně i díky tomu si doslova podmanila svět. Věděli jste, že se tato značka zrodila v sousedním Polsku? 

Člověk by si neřekl, že se i v Polsku může zrodit něco kvalitního (berme to, prosím, s nadsázkou). Lasocki je však toho důkazem. S touto značkou se nesetkáte jen tak běžně v krámech stejného jména, ale jestliže navštěvujete prodejny s obuví CCC, narazíte na ni hned po vstupu do obchodu. CCC má totiž Lasocki zahrnuto ve své nabídce.  

Obutí pro dámy i muže 

Tato tradiční značka se zaměřuje na boty, a to jak na dámské, tak pánské, a nakonec i dětské. Dokonce má ve svém repertoáru i kabelky nebo koženou galanterii čili z obchodu nebudete odcházet pouze s novým obutím.  

Jak již bylo zmíněno, značka se zrodila v Polsku a doslova si podmanila svět. A nejen tím, že boty vypadají naprosto skvěle a dbají na poslední módní trendy. Mluvíme především o kvalitě, která se málokdy reklamuje, což dokazuje i vyjadřovaná spokojenost v internetových diskuzích a fórech. 

Pokud bychom se na provedení bot měli podívat trochu blíže, řekneme, že zejména podrážka je svou kvalitou nedostižná. A přesně o ni se vlastně jedná především – jelikož se tak rychle neprošlape, vydrží vám obuv dlouhé roky.  

Hodí se naprosto ke všemu 

Jste milovníkem ležérního looku nebo milujete elegantní outfity, za kterými se pánové i dámy otočí? Pak budou boty značky Lasocki pro vás tím pravým. Zaujmete s nimi v jakýchkoli situacích nezávisle na to, jestli jste na pracovním pohovoru nebo třeba v kině, kde se zanedlouho setmí. A i to jim hraje do karet. 

Zatímco někdo k výběru obuvi značky Lasocki přistupuje z toho pohledu, že se dívá po tom nejvíce líbivém, jiní dbají na módní trendy. A jelikož se dostaly do popředí kotníkové chelsea boty s gumou na boku, na pultech obchodů CCC narazíte především na ně. 

Tím ale nabídka samozřejmě nekončí. Tenisky, vyšší boty, lodičky – to vše je součástí nabídky, která člověka zkrátka baví. Jak již bylo zmíněno, spokojený bude odcházet muž, žena i dítě, jež se s novými botami bude předvádět před kamarády. 

Podpořte evropské šití bot 

V poslední době se do popředí dostává jeden trend, a sice investovat do kvality, nikoliv do kvantity. A zároveň se klade důraz na podporování místní nebo okolní ekonomiky a výrobců, kteří za nabízenými produkty stojí. Pokud nemáte oblíbenou značku v Čechách, podpořte evropské šití bot.  

Značka Lasocki se pyšní velice moderní továrnou, a to v Polkowicích. Právě zde se boty dovážené na trh po celém světě vyrábí. Jak již bylo zmíněno, obuv se pyšní dokonalým zpracováním. Používá se opravdu kvalitní, silné nitě a samozřejmě prvotřídní kůže, z níž se vyrábí především svršek i podrážka.  

Že ještě nemáte ve své sbírce kvalitně ušité, kožené boty? Lasocki jistě nabízí boty přesně vašeho oblíbeného stylu. Cenou se děsit nemusíte, jsou naopak cenově velice sympatické a rozhodně nezruinují váš rozpočet. Ostatně i to je pro boty cosi typického.  

Za mnohými modely stojí uznávaní návrháři 

Jak již bylo zmíněno, značka se pyšní skvělým zpracováním a tím, že dbá na poslední módní trendy. Za mnohými modely dokonce stojí opravdu uznávaní návrháři světového charakteru. Neustále se využívají i moderní, inovativní technologie, které přináší jedinečné kolekce. Také se neustále zkouší nové a nové materiály čili značka se rozhodně nestane stereotypní.