Kate nebo Megan: Která královská nevěsta byla krásnější?

Celý svět nedávno žil jen jednou velkou událostí. Tou událostí byla královská svatba, která byla označována za nejočekávanější svatbu desetiletí. Sledovali ji po celém světě, nejvíce sledovaná však byla v samotné Velké Británii. Všichni obyvatelé chtěli vidět nevěstu a ženicha na vlastní oči, proto se mačkali v davech, aby alespoň na pár vteřin viděli slavný zamilovaný pár. Už od chvíle, kdy nevěsta vystoupila ze svého vozu v šatech, jež byly do té chvíle obrovským tajemstvím, a stoupala po schodech do kaple, se vědělo, že se bude srovnávat s její teď už švagrovou – s vévodkyní Kate. Pojďme si proto také zhodnotit obě nevěsty a řekněme si, která z nich byla krásnější.

Na samotný úvod je nutné říct, že nelze říct, která nevěsta byla krásnější. Přece jenom nevěsty jsou vždy krásné, zejména ty z královské rodiny. Každá byla jiná, každá měla jinak upravené vlasy, byla jinak namalovaná a také se vdávala v jiném věku. Lepší tedy bude, když zavzpomínáme na obě svatby a zhodnotíme si je jednotlivě.

Nevinnost vévodkyně Kate

Když princ William ohlásil, že si bude brát svou přítelkyni Kate, která pocházela z řad běžných lidí, otřáslo to svět. Svět však zůstal v milém otřesení, protože se začal těšit na plánovanou svatbu. Svatební šaty dnes už vévodkyně Kate stály přes milion a půl, byly o něco dražší, než byly svatební šaty rozvedené herečky Megan, přesto je lze hodnotit jako vhodnější pro královskou svatbu. Byly vkusně zdobené krajkami, samotný závoj jen podtrhoval nevinnost tehdejší nevěsty.

Skromnost Megan

Megan se nechala slyšet, že její šaty mají podtrhovat především skromnost, což se stalo, dokud se neobjevila na internetu suma, za níž byly šaty ušity. Šaty, které stály něco přes milion, opravdu nejsou tak skromné, jaký byl jejich účel. Oproti vévodkyni Kate měla Megan jednoduché šaty decentně odhalující ramena, perfektně jí podtrhovaly postavu. Nejdelší byl závoj, který byl jako jediný zdobený.

Stejně jako vévodkyně Kate i Megan měla nádherný diadém ve vlasech.