Jaro ve znamení doplňků. Čím vyšperkovat jarní outfity? 

Vyšperkovat outfit k dokonalosti nemusí být nic složitého, pokud vsadíte na módní doplňky. Nakoupit si jedinečné módní kousky, které jsou aktuálně v módě, je sice krokem ke kladnému hodnocení módními stylisty, ale bez doplňků se deseti bodů z deseti nedočkáte. Jenže na jaké konkrétní doplňky vsadit? Čím vyšperkovat zejména letošní jarní outfity, když právě toto roční období nám klepe na dveře? 

Perly jsou nestárnoucí elegancí 

Podle módních stylistů bychom měli sázet na perlové šperky. Perlová spona do vlasů, perlový náramek na kotníku, perlový náhrdelník nebo náušnice. Perlové šperky mohou mít mnoho podob a mohou sídlit na různých místech. Ovšem pouze s nimi bude outfit dotažen k dokonalosti.  

Zejména pokud jste milovnicemi elegantních outfitů, musí být perly vaší součástí. Co by to bylo za eleganci, která by krásu perel postrádala? 

Když barety, tak se síťkou 

I letošní rok se ponese ve znamení baretů. Tato netradiční, francouzská pokrývka hlavy ovládla loňský rok a letos tomu nebude jinak. Pokud se obáváte, že vám slušet nebude, pletete se. Barety se síťkou jsou totiž to, co sluší každé, alespoň krapet sebevědomé ženě.  

Zatímco barety se síťkou jsou zpestřením elegantního outfitu, klasika bez síťky může být zpestřením i méně formálního looku. 

Široké pásky pro zvýraznění pasu 

Prakticky každý módní stylista sází na pásky, a to z jednoho prostého důvodu, a sice zvýrazňuje se tím pas a u žen takzvaná silueta přesýpacích hodin, což je přesně ten efekt, kterého chce každá žena při oblékání dosáhnout. Pokud chcete pásek letos využít také a zapojit je do svých outfitů, sáhněte hlavně po tlustých, širokých alternativách, které kralují letošnímu žebříčku módních tredy doplňků.  

Takové široké pásky se dají kombinovat jak s dlouhými šaty, tak s kalhotami a saky s prodlouženou délkou. Hezky vypadají i v kombinaci s tradiční delší košilí jedné barvy.