Jarní outfity pro nekonečné kombinace

Jaro se nese ve znamení barev ve světě módy. Pokud jste během zimy nosili neutrální kombinace, na jaře se zkrátka můžete odvázat. A byla by ostatně velká škoda, kdybyste to neudělali a kdybyste se ve tvoření svého outfitu opravdu neodvázali. V případě, že patříte k lidem, kteří si však nevědí rady nebo neví, jak by jarní outfity měly vypadat, prozradíme vám několik módních trendů pro nekonečné kombinace.  

Každý člověk ví, že skvělé outfity lze sestavit jen z dobrých kousků, které máte doma. Pokud nemáte základní jarní trendy v šatníku, nemůžete se divit tomu, že vaše outfity jsou nudné a že za nic nestojí. Pojďme se proto podívat na několik základních kousků, které se v šatníku vyplatí mít a díky kterým budete moct vytvořit tolik stylových kombinací, že se budete těšit, až je ráno obléknete.  

Máte kalhoty palazzo? 

Pojďme společně začít u kalhot. Vyplatí se nosit především kalhoty zvané palazzo, které jsou velice pohodlné a také vzdušené, široké. Jsou vhodné zejména pro ženy útlé postavy, ovšem nebudou si moct vynachválit ani ženy kyprých tvarů.  

Samozřejmostí jsou sukně. Sukně nesmí na jaro v šatníku chybět. Zatímco vloni jste sázeli především na áčkové sukně, nyní byste měli vsadit spíše na pouzdrové sukně, které jsou doslova nestárnoucí. S pouzdrovými sukněmi může být každý outfit jiný, stačí, abyste jen obměnili vršky.  

Když šaty, tak květované 

Součástí jarních šatníků jsou bezesporu také šaty. V tomto případě platí, že byste měli mít květované šaty, které možná v šatníku schováváte od minulého roku. Květy jsou totiž to, co je in a co ještě nějakou dobu in bude. Nebojte se je kombinovat také s pásky nebo klidně se dvěma pásky, což je taky velký trend. 

Při vybírání základních kousků do jarního šatníku pamatujte na jediné, a sice na to, že důležité jsou barvy. Barvy hrají na jaře prim. Nebojte se romantické červené, optimistické žluté nebo hřejivé oranžové, která jde skvěle s hnědou barvou, která je letos in.