Fanoušci HarryhoPottera pozor! Už jste postřehli novou podzimní HP kolekci?

Kdo by nemiloval fantastickou ságu o kouzelníkovi, který jako jediný přežil. Nestárnoucí filmová sága o HarryPotterovi získává fanoušky po celém světě. Pokud také patříte k fanouškům, určitě budete potěšeni novou kolekcí v obchodech značky Sinsay. Mnohé obchody nabízí klasickou podzimní kolekci skládající se ze svetrů, bund, kabátů či vkusných halenek, ovšem podzimní kolekce značky Sinsay se skládá jen a pouze z oblečení s iniciály HP. Fanoušci nestárnoucí ságy se tak radují z fantastických kousků, které jsou velmi moderně vyrobeny.

Jak jsme zmínili, dnes každé dítě i dospělý zná nestárnoucí filmovou i knižní ságu o kouzelníkovi, který se ukáže jako ten nejmocnější kouzelník všech dob. Někteří fanoušci milují knižní provedení, jiní jsou nadšenci filmového zpracování, ovšem všichni budou nadšení z aktuální kolekce značky Sinsay, která není nijak drahá.

Cenově je dostupná komukoli

Jelikož se jedná o filmovou kolekci, mnozí lidé si jistě do tohoto okamžiku mysleli, že se jedná o velmi drahé kousky, jenže opak je pravdou. Kolekce je cenově velmi dostupná, jednotlivé kousky lze zakoupit do tří set korun, což je u tak krásných kousků překvapivé.

Z čeho se kolekce skládá?

Kolekce HarryPotter se skládá z mnoha fantastických kousků. Najdeme v ní přesné kopie šál, které měli hlavní herci ve filmových snímcích, milovníci pohodlí si zamilují zejména pohodlná pyžama, která jsou skutečně krásně zpracovaná, a to hned v několika podobách. Nesmíme opomenout legíny ani mikiny, které jsou přesnou kopií hábitů.

Samozřejmě i na doplňky obchod myslel. K dispozici jsou čepice, zmiňované šály a také batohy. Ženy ocení krásné kosmetické taštičky, které nesou logo Bradavic. Vleze se do nich nejen potřebná kosmetika, ale také i produkty k líčení, jako je řasenka, pudr nebo make-up.

A co vy, už máte něco z kolekce HP nebo čekáte do vyprodání?