Chcete podnikat? Zkuste to s franchisingem

Podnikání není pro každého, ale mezi námi se stále nachází ti, kteří by podnikat klidně mohli, bohužel nemají nápad. Dnes však stav bez nápadu není překážkou, jelikož existuje takzvané franšízové podnikání. Franšízové podnikání neboli franchising je dnes obrovská podnikatelská příležitost, kterou může využít opravdu každý, kdo si myslí, že by byl dobrým lídrem. Nepotřebujete k tomu vlastní název, který by stál nad dveřmi podniku, nepotřebujete k tomu vlastní podnikatelský záměr, jelikož toto všechno už je hotové. Zkrátka nastoupíte do už rozjetého vlaku.

Podnikat na základě franchisingu znamená podnikat na základě licenčních smluv. Stačí si jen vybrat firmu, kterou budete chtít rozšířit, odkoupíte od ní licenci a stanete se součástí už rozjetého podniku, u něhož nemusíte přemýšlet nad tím, jestli zákazníci chodit budou nebo nebudou. Firma už je rozjetá, své zákazníky už zkrátka má. Vy se jen budete snažit firmu dostat výš, než na jaké pozici se nachází.

I když se tato podnikatelská příležitost může zdát jako ta nejlepší a nejjednodušší cesta, jak začít podnikat, není to tak. I zde je těžký začátek, zde je těžký konkrétně výběr firmy, s níž se rozhodnete spolupracovat.

Máte nějakou vizi či plán?

Jednodušší to budou mít ti, kteří alespoň vědí, v jakém konkrétním oboru chtějí podnikat. Ti, kteří nemají ani zdání o tom, jaký obor by je lákal, nebudou mít výběr zrovna jednoduchý. Ovšem ani to by nemělo být překážkou.

Právě pro vás máme tip

Jestliže nevíte, jaký obor je pro vás ten pravý, co to zkusit s něčím neutrálním? Naším tipem je firma Extéria Market, která poskytuje poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Jedná se tedy o podnikání s produktem, který tu byl, je a bude, budoucnost je tedy dost sympatická a líbivá. Zkusíte to s firmou Extéria i vy? Už do jednoho roku můžete vydělávat sto tisíc korun měsíčně.