Balkónové vychytávky, které zvládnete sami. Designová trefa

Balkón se během sezóny stává oblíbenou další místností v rámci bytu. Že tomu vašemu stále ještě něco chybí? Podívejte se na naše vychytávky, které zvládnete naprosto sami.  

Tón v tónu 

Pokud se rozhodnete cokoliv změnit, dodržujte jednotný barevný tón. Na obložení balkónu použijte obklady v pískové barvě, zábradlí obložte béžovým přírodním ratanovým plůtkem, nábytek zhotovte z přírodních dřevěných palet, které dále nebudete mořit barvou. Polstrování pro paletový nábytek zvolte opět béžové. Výsledek? Úchvatný a především stylový.  

Večerní romantika 

Večer si posezení na balkóně vychutnáváme obzvláště rádi. Když máte tu správnou atmosféru, je to ještě kouzelnější. Závěsné světelné řetězy se dají pořídit na každém rohu, jsou velmi levné a dokáží udělat spoustu parády. Přemýšlíte, kam je vložit? Nebojte se je položit přes květináče s rostlinami a bylinkami, nebo je prostě uchyťte na stěnu.  

Vítejte na mé zahradě 

Aby byl balkón skutečně útulný, bez květin se neobejdete. Kdo nemá rád přílišné opečovávání, volí bonsaj, zamiokulkas a další nenáročné rostliny, které jsou velmi efektní. Milovníci čerstvé bio zeleniny si mohou na svém balkóně založit soukromý zeleninový vyvýšený záhon vyrobený z obyčejné palety. A ti, kdo si nemohou představit léto bez květů, se dají na radostnou péči o surfínie, petúnie a další krásy.  

Ať žije upcyklace 

Proč kupovat něco nového, když si neotřelý design vašeho balkónu snadno a hravě vytvoříte z předmětů, které již byly vyrobeny. Příborník se může proměnit v krásný květináč, stejně jako plechovky od potravin, kterým pomocí nátěru vdechnete nový život. Je libo svícen? Ozdobte si pomocí proužku krajky zavařovací sklenici a radujte se z vytvořené romantiky.  

Z obyčejných palet nebo recyklovaných předmětů si dokážete vytvořit balkónový prostor, který jste si tak dlouho přáli. Plný zeleně a stylově vyladěný.