6 způsobů použití zrcadel ve vašem domově 

Zrcadla jsou dokonalým způsobem, jak do svého domova v roce 2022 vnést stylovou atmosféru a zároveň vytvořit iluzi většího prostoru a také poskytnout krásný způsob, jak moderněji vyzdobit svůj domov. Při jejich výběru se snažte hledat takové alternativy, které dokonale padnou ke dveřním klikám. Pokud jsou kliky nerezové, sedět budou prakticky jakémukoli rámu či typu zrcadla.

Přidejte je na toaletní stolek

Kosmetický koutek ve vašem pokoji je místem, kam si odkládáte šperky nebo make-up, kde se připravujete na den, a tak je zrcadlo v tomto případě nezbytné. Zvolte vzhled inspirovaný retro stylem, spojte ho s některými zlatými prvky a máte krásnou toaletní skříň, na kterou budete pyšní.

Umístěte ho na komodu nebo příborník

Komoda nebo příborník mohou v předsíni nebo jídelně vypadat trochu prázdně, pokud je nedoplňuje krásné výrazné zrcadlo. Snadno ho můžete spárovat s deco prvky nebo zarámovanými obrazy v minimalistickém stylu, stejně jako s vázami, svíčkami, soškami nebo lampami z poloviny století.

Nechte zazářit ložnici

Pokud máte v ložnici prázdný kout, je jen dobře, že ho vyzdobíte vysokým vertikálním zrcadlem, které bude funkční i stylové. Ucelí místnost, vytvoří iluzi většího prostoru a zároveň poskytne skvělý způsob, jak se ráno snadněji připravit.

Dodejte předsíni osobitost

Pokud jde o chodbu, musíte pracovat s menším a štíhlejším prostorem. Zrcadlo dává úžasný pocit většího prostoru a zároveň je super moderní a užitečné, zejména v této místnosti.

Glamour obývací pokoj

Pro glam obývací pokoj s kousky inspirovanými Paříží nebo Skandinávií bude ideální výrazné zrcadlo s vintage nádechem, které dodá prostoru stylovější vzhled. Přidejte ho do rohu s některými designovými prvky, jako jsou vázy, sošky nebo svíčky, a rázem jste svůj obývací pokoj vylepšili jediným dotykem.

Udělejte ho unikátnějším

Modernizujte roh jedinečným výrazným zrcadlem s geometrickými tvary, díky němuž bude působit svěže a příjemně. Zkombinujte ho s deco prvky a moderním nábytkem, jako je krásná buclatá nebo sametová lavice.