6 beauty vychytávek pro každou ženu

Chcete si ušetřit čas? Dokázat se postarat o svůj dokonalý vzhled? Nebo prostě jen vyzrát nad situací? Podívejte se na 6 vychytávek, které by měla znát každá žena. 

Krásné řasy 

Začínáte své ráno tím, že si natočíte řasy? Pokud byste chtěla, aby mělo natočení trvalejší efekt, nejdříve kulmu na řasy nahřejte pomocí fénu. Stačí, když gumičku prohřejete, nesmí být horká.  

Oční linky bez chybičky 

Máte klasickou tužku na oční linky a stává se vám, že není její linie souvislá? Možná ještě nevíte o vychytávce, jak na to. Bude vám stačit obyčejný zapalovač, nebo si zapalte svíčku. Tužku na oči na chvíli nad plamenem zahřejte, a dejte se do práce. Výsledkem je bezchybná linie.  

Pro hustší vlasy 

Obzvláště pokud jste černovláska, nebo máte kaštanové vlasy, oceníte následující trik. Aby vaše vlasy vypadaly hustší, naneste trochu očních stínů v barvě vašich vlasů do prostoru pěšinky. Výborný trik, jak si zajistit krásný vzhled kadeří, využívají i hollywoodské hvězdy.  

Pinetky 

Umíte správně používat pinetky do vlasů? Mnoho žen totiž stále dělá tu chybu, že ji do vlasů dávají vroubkovanou stranou nahoru. Tak si ale nezajistíte, že nebude klouzat. Aby váš účes držela pevně, vždy ji do vlasů vkládejte vroubkovanou částí směrem dolů.  

Rychle suchý lak 

Aplikaci barevného laku na nehty máte za sebou a nyní už se nemůžete dočkat, až jej přelakujete bezbarvým lakem, aby celek déle vydržel? To ale vyžaduje opět dlouhé čekání… Nemusí tomu tak být, pokud si do mísy vložíte ledovou vodu a pár kostek ledu. Ponořte do ní nehty a těšte se, za pár sekund bude lak pevný.  

Otoky pod očima zmizí 

Dnešní noc za moc nestála a vy jste se vůbec nevyspali? Zřejmě se při pohledu do zrcadla nebudete chtít smířit s tím, že máte pod očima nateklé váčky. Namočte dva sáčky zeleného čaje na chvilinku do studené vody a položte si je na 5 minut pod oči. Otoky zmizí.  

Znáte tyto vychytávky? Které používáte?